Skocz do zawartości

jak zczipowac subarynke typu forys bez turbo czyli krowke ?


vert

Rekomendowane odpowiedzi

takie gadanie o tym ,ze Tdi to rakieta przypomina mi przejazdzke człowieka, ktory uzywa na codzień TDi i wsiadajac do benzynowki mowi z rozkosa "te benzynówki to nie mają zadnych szansz" jadac Lanosen i zmieniajac biegi przy 3000 obrotow. Niech sie przyłozy ta Octawia turbo diesel do Octawi benzyny turbo 1.8 Tańszej pewnie w zakupie nota bene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie jest tez przypadkiem tak, ze wszystkie elementy przeniesienia napedu w wolnossacym sa zbyt delikatne na takie eksperymenty z gwaltownym podniesieniem mocy? Zawieszenie tez jest raczej za miekkie? :roll:

 

Vert, kup 2.5 XT i Ci ZADEN TDI nie podskoczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie jest tez przypadkiem tak, ze wszystkie elementy przeniesienia napedu w wolnossacym sa zbyt delikatne na takie eksperymenty z gwaltownym podniesieniem mocy? Zawieszenie tez jest raczej za miekkie? :roll:

 

Vert, kup 2.5 XT i Ci ZADEN TDI nie podskoczy :wink:

 

ja obiawiałbym sie co na to turbo tłoki powiedzą ?? Dowidzenia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj

a nie jest tak ze wolnossacy forys prucz silnika ma takie same wlasciwosci jezdne tzn zawieszenie itp jak xt :?: no bo rozumiem z twojej odpowiedzi ze caly uklad napedowy i zawieszeniowy jest kompletnie inny :?: :?:

pozdrawim serdecznie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym tygodniu byłem u chłopaków z PROJECT XS

uturbienie bez odprężania (soft) dla rzędówki:

-turbina

-kolektor wydechowy

-większe wtryski

-wydajniejsza pompa

-intercooler na wymiar

-przewody ssące

-uszczelki

-zegar turbo

-zestrojenie piggy backa(SMT6 lub blue box)

-wydech

-olej

koszt - ok 8000zł

 

odprężenie to dodatkowa kasa (same tłoki kute ok 2500)

 

tak się to przedstawia mniej więcej....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie gadanie o tym ,ze Tdi to rakieta przypomina mi przejazdzke człowieka, ktory uzywa na codzień TDi i wsiadajac do benzynowki mowi z rozkosa "te benzynówki to nie mają zadnych szansz" jadac Lanosen i zmieniajac biegi przy 3000 obrotow. Niech sie przyłozy ta Octawia turbo diesel do Octawi benzyny turbo 1.8 Tańszej pewnie w zakupie nota bene.

 

Ja mam troche dlubniete tdi i chetnie z jakas octavka 1.8T naa kresce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie gadanie o tym ,ze Tdi to rakieta przypomina mi przejazdzke człowieka, ktory uzywa na codzień TDi i wsiadajac do benzynowki mowi z rozkosa "te benzynówki to nie mają zadnych szansz" jadac Lanosen i zmieniajac biegi przy 3000 obrotow. Niech sie przyłozy ta Octawia turbo diesel do Octawi benzyny turbo 1.8 Tańszej pewnie w zakupie nota bene.

 

Ja mam troche dlubniete tdi i chetnie z jakas octavka 1.8T naa kresce :D

 

no pewnie znajomy jezdzi pasatem 1.8T a zona ma octawia 1.9 TDI z czipem pasacina dostaje w dupe ja sie masz :twisted: mesia 2c tyz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, o czym ten dialog!? Jak wiadomo, "dobry pilot i na drzwiach od stodoły poleci" - a żaden samochód sam nie pojedzie.

Jak ktoś nie za bardzo umie się fajerą i pedałami posługiwać, to nawet jak mu dać Solberg Edition'a pod tyłek, to go wprawny zawodnik objedzie Polonezem Truckiem...

Swoją drogą, jakie to przyjemne - zwłaszcza na śliskim - przy starcie spod świateł leczyć złudzenia różnych bojowców w autach po 200 tysięcy... przy pomocy starego Nissana Sunny! :twisted: :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...