Skocz do zawartości

Turbotimer lub radio w zegarynce... (WRX)


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos probowal zabudowac turbotimer w miejscu tego brzydkiego zielonego zegarka nad konsola? :wink:

 

Na ebayu widzialem fotke jak ktos mial tam radio wbudowane, a w miejscu 2 din byl ekran 7" lcd... Ktos z was robil takie przerobki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ktos probowal zabudowac turbotimer w miejscu tego brzydkiego zielonego zegarka nad konsola? :wink:

 

Na ebayu widzialem fotke jak ktos mial tam radio wbudowane, a w miejscu 2 din byl ekran 7" lcd... Ktos z was robil takie przerobki?

 

zegarek bardzo potrzebny i ladny jest :wink: . turbo timera polecam wsadzic zamiast popielniczki. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy podjechac do dobrej firmy zajmujacej sie zabudowa car audio. Zrobia co sobie zazyczysz. Ale wierz mi zegerak sie naprawde przydaje :roll: Docenisz jak go usuniesz.

 

Gdyby to chciaz byl ladny zegarek... albo jakis stoper... jak w porsche :D

Ale sa turbotimery co pokazja i czas... poza tym radio moze pokazywac czas w sposob o wiele ladniejszy niz ten zegarek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zegarek bardzo potrzebny i ladny jest :wink: . turbo timera polecam wsadzic zamiast popielniczki. pozdrawiam

 

W MY05? ... pomysle...

 

... prosze Cie - nie mow, ze ten zegarek jest ladny :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popielniczka bardzo potrzebna i ładna jest :evil:

 

Do czego? :D Jeszcze mi sie nie zdazylo - w zadnym samochdzie

zeby cokolwiek poza gumami do zucia albo papierkami cos tam bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos probowal zabudowac turbotimer w miejscu tego brzydkiego zielonego zegarka nad konsola? :wink:

 

Na ebayu widzialem fotke jak ktos mial tam radio wbudowane, a w miejscu 2 din byl ekran 7" lcd... Ktos z was robil takie przerobki?

 

zegarek bardzo potrzebny i ladny jest :wink: . turbo timera polecam wsadzic zamiast popielniczki. pozdrawiam

 

 

Albo pod popielniczką, ale wtedy musi być Blitz albo Apexi. Wrzucałem zdjęcie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popielniczka bardzo potrzebna i ładna jest :evil:

 

Do czego? :D Jeszcze mi sie nie zdazylo - w zadnym samochdzie

zeby cokolwiek poza gumami do zucia albo papierkami cos tam bylo...

Całkiem prawidłowo. 8) A może coś po lewej stronie kierownicy pokombinuj?

 

Tia... tylko wlasnei mi sie ten zegarek strasznie nie podoba i chcialem tam TT wstawic... stad moje pytanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej Omori albo Defi. Będzie sporo taniej a ajkość i wzornictwo pierwsza klasa. Tu masz zdjęcie defi

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=101278

 

Wyglądają SUPER. IMHO najlepsza opcja do WRX'a. I nie ma porównania do tych prymitywnych z wyglądu oferowanych jako opcja za 6k PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej Omori albo Defi. Będzie sporo taniej a ajkość i wzornictwo pierwsza klasa. Tu masz zdjęcie defi

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=101278

 

Defi piekne... :oops: ale podobno drogie... duzo drozsze od Greddy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sprowadzisz oficjalnie z cłem, vatem to oczywiście są droższe i to zdecydowanie. Jeśli przyszły kupiec mojego auta nie zechce tych zegarków (za drobną opłatą rzecz jasna :wink: ) to będe je prawdopodobnie sprzedawał w przyzwoitej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...