Skocz do zawartości

Serwis Forester


adamsolberg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panów. Zakładam nowy temacik, bo chciałbym się dowiedzieć gdzie serwisujecie swoje Forki?? Gdzie najlepiej?? Czego się wystrzegać?? Od paru dni mam S-Turbo i gdzie dobrze serwisują te autka (wiem już że w ASO oczywięcie i w nie-ASO)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja serwisuje w aso, generalnie jestem zadowolony. Std części na magazynie, terminy, elastyczność, podejście ok. Ceny ok, nawet lepsze niż w nissanie i nie ma 150 aut w kolejce. Klient jest "rozpoznawalny".

 

no i najwazniejsze, gwarancja naprawy, i wrazie czego jest się komu poskarżyć, chociaż nie wiem czy rzeczywiście to zadziała. Nie mialem okazji/powodu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też serwisuję w ASO (Koper) i nie mam zastrzeżeń. Kompetentna obsługa w serwisie - pozdrowienia dla panów Piotra i Grzegorza :mrgreen: Co do cen to ostatnio porównywałem cenę dużego przeglądu w ASO i jednym z rekomendowanych przez forumowiczów serwisów i praktycznie nie było różnicy za ten sam zakres czynności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jednym z rekomendowanych przez forumowiczów serwisów i praktycznie nie było różnicy za ten sam zakres czynności.

No ja też jeden serwis robiłem poza ASO w polecanym warsztacie. I taniej to na pewno tam nie jest, raczej porównywalnie. Zdecydowałem się na przegląd poza ASO tylko z jednego powodu. Przy umawianiu terminu w ASO pan z serwisu nie potrafił określić choćby orientacyjnej kwoty za przegląd abym mógł sobie wcześniej do banku skoczyć. Gadał do mnie jak do idioty, "ze nigdy nie wiadomo co się zużyło, może przeguby, może zwrotnice, może amortyzatory"

 

W ASO polecam dostarczać swój olej i filtr bo w przypadku Imprezy policzyli sobie jak za złoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...