Skocz do zawartości

11.04.2009 upalanie w Modlinie


4race

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie i Panie,

 

Robimy upalanie w Modlinie 11.04.09r. Jest to nasz jedyny termin wolny w kwietniu więc chcemy na dobre przywitać wiosne!!!!

Proszę o zgłoszenia, ponieważ do przyszlej środy muszę mieć listę gotową.

Oczywiscie namiot co by nam nie wialo

jakas pyszna strawa.

Profesjonalny pomiar czasu oraz puchary dla zwycięzców!!!!

atmosfera mistrzowska!!!!!

fachowe porady!!!

 

koszt 300 pln

I niestety sprawa z osobami towarzyszącymi nadal jest po 170 pln - władze lotniska nie chcą w ogóle się ugiąć w tym temacie :(

PS. Dołożymy wszelskich starań żeby było tak profi jak ostatnio albo nawet lepiej!!!

Lista na dzień dzisiejszy:

 

1.norveg

2.vert

3.audi

4.bmw

5.bmw

6.bmw

 

 

Proszę się dopisywać )))))

 

Serdecznie pozdrawiam 4race .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie jakiś podział na klasy? czy mapka przejazdu będzie wcześniej dostepna? (wybaczcie może to i głupie pytania ale niezorientowany totalnie jestem).

 

Dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koser, podział na klasy jest ośki oraz 4x4 Mapki przejazdu nie ma gdyż próbę ustawiamy i weryfikujemy na miesjcu zmieniając ją i konfigurując tak aby była maksymalnie ciekawa. A lepszej weryfikacji nie ma niż samemu ją parę razy objechać. Są co najmniej 4 przejazdy zapoznawcze więc spokojnie się da z trasą zapoznać. Unikamy raczej pachołkologii. Próba musi być w miarę szybka, techniczna oraz prosta w nawigacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli kubita was goni do malowania jajek to ostatnia szansa na ucieczke w cudowne warunki i fajno zabawe :mrgreen:

 

 

1.norveg

2.piotrek-swift wrc

3.audi 80 Quattro

4.Seicento A grupa

5.Seicento A grupa

6.EVO 9

7.emil

8.Kwietniu

9.Bartek

10.IWAN

11.vert - subaru wrc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem,

 

Vert czy dałoby radę przemycić mnie na tę imprezę? Ostatnim razem w mojej czerwonej strzale spadł wąż układu chłodzenia pod kolektorem dolotowym i to jeszcze zanim sie wszystko zaczelo. Cała krew wypłynęła na asfalt...

 

Rozebrałem pół osprzetu silnika zeby zatamować krwawienie i jak to zrobiłem to własnie impreza sie skonczyla..

 

Reasumując nie przejechalem nawet 1m.

 

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem,

 

Vert czy dałoby radę przemycić mnie na tę imprezę? Ostatnim razem w mojej czerwonej strzale spadł wąż układu chłodzenia pod kolektorem dolotowym i to jeszcze zanim sie wszystko zaczelo. Cała krew wypłynęła na asfalt...

 

Rozebrałem pół osprzetu silnika zeby zatamować krwawienie i jak to zrobiłem to własnie impreza sie skonczyla..

 

Reasumując nie przejechalem nawet 1m.

 

piter_s

 

przyjeżdzaj ! kase dales wtedy nie pojezdziles wiec teraz pojezdzisz.do zobaczenia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...