Skocz do zawartości

Subaru Baja


panzyba

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba były takie plany, nawet pamiętam jak żółta Baja* stała w okresowym salonie w Galerii Kazimierz:

 

29zrdio.jpg

stała z ceną więc domniemywam, że można było ją kupić ;-)

 

 

*-żółta, która chyba potem była bohaterką konkursu "Gdzie jest Baja", a jeszcze później stała się niebieska - dobrze kojarzę ? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie oprócz tej żółtej/niebieskiej pochodzą z prywatnego importu. Oficjalnie w Europie nigdy nie była oferowana. ZTCP Subaru Deutschland sprowadzało na specjalne zamówienie i przerabiało żeby uzyskać zgodność z wygami homologacyjnymi (z raczej średnim efektem, jeśli chodzi o sprzedaż). Jedną taką sztukę kupił SIP.

 

Niedługo potem, tak jak wspomniał Kuba, zaprzestano produkcji.

 

Po KrK jezdzi jeszcze co najmniej jedna - czarna. Często parkuje na chodniku niedaleko skrzyżowania alej z Karmelicką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiazaliscie moja watpliwosc, dzieki. Ta niebieska to ta zolta najwyrazniej i tez jezdzi chyba po Krakowie. Sam przymierzam sie do kupna tej furki i jedna z oferowanych (ta niebieska) oglasza sie jako "kupiona w salonie" stad bylo to moje pytanie.

Dziekuje wszystki pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupiles sobie nigdy czegos co ci sie poprostu podoba ? dla mnie to autko ma cos w sobie chociaz ciezko mi jest do niego przekonac kogokolwiek ze znajomych, chce miec pickupa, chce subaru, podoba mi sie bardzo, a jak nie znajde to co mi pozostanie ? Navara ? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, użytkowałeś kiedyś Baję? Bo ja tak ;) I jako samochód lifestyle'owy jest super. Wypady w góry z rowerami, nartami, czy gdzieś nad jezioro... a po Polsce się super jeździ, żadne dziury mu nie są straszne, przy tym nie ma okropnego zawieszenia piórowego, które zwykle znajduje się w pick-upach.

 

Szczerze mówiąc, to Baja jest pierwszym w kolejności innym Subaru, na które bym zamienił Śnieżkę :) I bardzo żałuję, że nigdy nie powstała wersja w budzie 04+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasiek31, w Krakowie tudzież okolicach jest też srebrna. Spotkałem ją kiedyś na parkingu pod (jak mawia moja córa) "leruła melem" :lol:

Chyba, że podjechał ktoś tą z komisu, bo to ta okolica. Jaki kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, nie przeszkadza :) A jakby przeszkadzało, to są klapy którymi można pakę zakryć.

 

Poza tym, jak widać na fotce którą wkleił WRC (dzięki :mrgreen: ), jakby komuś chociaż przez myśl przeszło, żeby coś ukraść to jakby się tylko z bliska przyglądnął plątaninie pasów i linek, zaraz by zrezygnował :lol: Ale było stabilnie zabezpieczone - sprawdzone dynamiczną jazdą w okolicach zbiornika Rożnowskiego ;)

 

[ Dodano: Sob Mar 28, 2009 11:37 am ]

jasiek31, odradzam automatu. W tym przypadku znacznie lepszy będzie manual. Swoją drogą ciekawe, że silnik wolnossący, a wlot na masce jest :roll: Ja bym się uważnie przyglądnął przed kupnem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...