Skocz do zawartości

brak napięcia na radio, oświetlenie kabiny i zegarka co jest


janko

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, sprawdzałem wszystkie bezpieczniki, i w nogach kierowcy i pod maska, Ten co jest odpowiedzialny za radio i zegarek wymieniałem chyba z 5 razy, wszystkie ok. wymieniałem żaróweczki oswietlenia w srodkowym kokpicie, i jak wszystko pozakładałem to takie jaja się porobiły :) zegarek jest podswietlony ale nie pokazuje godziny, radio zero, świtło w srodku zero. Coś Wam przychodzi do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem w imprezie '95

światło wewnętrzne nie działa mimo zmian bezpieczników i żarówek, brak podtrzymania na zegar (działa tylko gdy kluczyki są w 2giej pozycji) i radio nie odbiera mimo zmian wszystkiego co by mogło nie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze pamiętam, to za takie zachowanie jest odpowiedzialna rozpięta/zaśniedziała/czy coś kostka.

Poszukajcie sobie w FAQ schematu elepstryki do GC/GF i pobawcie się w 'dokąd prowadzi ten kabelek?' (godziny czystej radości :mrgreen: ). U mnie to była kwestia zaaplikowania takiego szuwaksu do czyszczenia styków (na wszelki wypadek we wszystkie kostki, jakie mi w ręce wpadły ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz się uporałem z tym fantem, u mnie był to jednak bezpiecznik pod maską nie wyglądał na spalony ale po wymianie, wszystko wrociło do normy.

 

A ja mam inszy choc podobny problem, po kazdym wyciagnieciu kluczyka ze stacjki radio gubi prad, czyli regulacja od nowa (wprawdzie slucham tylko cd) ale ... Ma ktos jakis pomysl? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...