Skocz do zawartości

sesja foto


Gość monikowska

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość monikowska

prosze o nie psucie mi wątku !! :(

 

radekk lecisz wk ulki, najpierw ja potem siostra - no pieknie :P

 

Miś to moje najlepsze zdjęcie. Będą jeszcze lepsze:) Na spota się nie wybieram..wolę jak oczy zwrócone są jednak ku mnie:)

 

Wszelkie namiary sierotki kochane są na mojej stronie : www.monikowska.pl

 

Jestem już po jednej sesji foto:) wkrótce kolejne...zapraszam chętnych !!!

 

fotoryzację znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szakal, może sobie razem cykniemy fotkę? będziemy mieć niebiesko-czarno
hmm, nie czaję o co chodzi, znowu mnie chcecie przyjaciele wkręcić, ale na wszelki wypadek odpowiem, że preferuję oczywiście płeć piękną. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość monikowska

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

 

rozwalacie mi wątek panowie :/

 

idzcie na estetów się ślinić :P:mrgreen:

 

a pan z tego subaru proszony o kontakt...z chęcią obstrykam takowe :) fotka cyknięta na kazimierzu w krk

 

:)

subaru.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość monikowska

vert chodzi mi o sesje w plenerze !!

 

kulig właśnie cześto widze te subarkę na kazimeirzu, nie wiesz czyje to ?

 

czekam dalej na chętnych przypominam nie musi to być subaru, moze być cokolwiek fajnego :] Nawet z sexy panią na masce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolezanko widze ze nie masz pojecia o tym.

tak wiec.studio to rozwiazanie prostsze.nie ma blikow i panujesz nad swiatlem(alonce deszcz, wiatr etc.sesja w plenerze to jeszcze trudniejsza sprawa.potrzbna kupa ludzi i sprzetu do zrobienia fot.tak sie sklada ze z 10 lat temu specjalizowalem sie w zdjeciach reklamowych i wlasnie aut.fiat,toyota,lexus,skoda etc.trzeba ba byc mega kozakiem do takich produkcji.ale zycze powodzenia.ale albo rob to profi albo wcale bo wyjdzie nuda i kupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość monikowska

vert może i masz rację, ale od czegoś trzeba zacząć, poza tym nie trzeba mieć sprzętu za 50 tys zł i całego sztabu pomocników by zrobić dobre zdjecie. Poza tym ja nie pracuję ani dla Toyoty ani Opla etc...traktuję to czysto hobbystycznie. Każde zdjęcie robię nie dla kasy...tylko z pasji. Szkoda że wrzucasz wszystkich bez sprzętu za 50k do jednego wora...

Niemniej jednak dziękuję za zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert może i masz rację, ale od czegoś trzeba zacząć, poza tym nie trzeba mieć sprzętu za 50 tys zł i całego sztabu pomocników by zrobić dobre zdjecie. Poza tym ja nie pracuję ani dla Toyoty ani Opla etc...traktuję to czysto hobbystycznie. Każde zdjęcie robię nie dla kasy...tylko z pasji. Szkoda że wrzucasz wszystkich bez sprzętu za 50k do jednego wora...

Niemniej jednak dziękuję za zdanie.

 

niestety nie masz racji.jesli zrobisz foty dla pasji a nie do portfolio to twoja sprawa ale fotki beda do bani...sorry.btw.wystarczy z 15 000 kola na dobrze przygotowana sesje.

 

nie mowie oczywiscie nad setkami godzin spedzonymi po sesji na macku...ale ciesze sie ze masz zapal.tylko tak jak mowilem zdjecia beda SLABE.SORRY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert może i masz rację, ale od czegoś trzeba zacząć, poza tym nie trzeba mieć sprzętu za 50 tys zł i całego sztabu pomocników by zrobić dobre zdjecie. Poza tym ja nie pracuję ani dla Toyoty ani Opla etc...traktuję to czysto hobbystycznie. Każde zdjęcie robię nie dla kasy...tylko z pasji. Szkoda że wrzucasz wszystkich bez sprzętu za 50k do jednego wora...

Niemniej jednak dziękuję za zdanie.

 

niestety nie masz racji.jesli zrobisz foty dla pasji a nie do portfolio to twoja sprawa ale fotki beda do bani...sorry.btw.wystarczy z 15 000 kola na dobrze przygotowana sesje.

 

nie mowie oczywiscie nad setkami godzin spedzonymi po sesji na macku...ale ciesze sie ze masz zapal.tylko tak jak mowilem zdjecia beda SLABE.SORRY

 

:shock: Vert, a moze bys poczekal na efekty i potem ewentualnie ocenil, co :?: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...