Skocz do zawartości

"Brzęczyk od niezapiętych pasów" ...


doktorwlodek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z szanownych kolegów ćwiczył już temat likwidacji dokuczliwego brzęczenia w Tribece US 2007 r - "pikania" informującego o niezapiętych pasach ? Słuchanie tego przy każdorazowej manewrówce przed garażem przekracza moją wytrzymałość. Dwukrotnie już "zapuszczałem żurawia" w okolice przestrzeni nad pedałami i nic nie znalazłem...

A młotek i obcęgi też były niepocieszone...

A może tak programowo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
niezgodne z homologacją, gwarancją i w ogole.

 

...to i pewnie też z "Regulaminem" :roll:

 

Oj to nie, to żadnych wtyczek nie będę wypinał.

 

:mrgreen:

 

A żeby było on-top: jak to wpłynie na zachowanie poduszki powietrznej?

 

Uważaj bo będzie OUTLAW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Bodajże biała wtyczka pod fotelem. Jeda z trzech, na pewno nie żołta. Tylko uwaga, niezgodne z homologacją, gwarancją i w ogole.

 

Mnie sie widzi, ze mam 4 wtyczki. Biala jest druga od przodu. Wszystkie elegancko przymocowane do metalowej listwy. Kleczalem kwadrans przy aucie i probowalem 'na macanego' wypiac to dziadostwo - bezskutecznie. Co tam trzeba scisnac, podwazyc, pociagnac etc. zeby to odpuscilo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej wykonać kombinacje którą podałem :?:

 

Probowalem i nie wyszlo. Moze u mnie nie dziala, a moze jestem jakis leworeczny ;)

Co rozumiesz "na wlaczonym zaplonie"? Pracuje silnik? Czy nie pracuje, a kluczyk jest na ostatniej pozycji przed rozruchem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właczony zaplon to wlączony zapłon :razz: ,mi też na początku nie udawąło sie za kazdym razem,ale teraz udaje mi sie zawsze :mrgreen: wczoraj robiłem koledze w STI i jest OK.ale w nowym EU foresterze09 nie pomogło w wrx 06 EU też nie wiec jak na razie tylko US poddają się tej operacji.Jak masz US to dzwoń 502482309,poinstruuje telefonicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...