Skocz do zawartości

Brak mocy w My06


mrok78

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku tysiecy km zdarza się, że przy przyspieszaniu (na dowolnym biegu) w przedziale miedzy 3 a 3,5 tys. obrotów Forys traci moc - tak jakby coś go zamulalo. Powyżej znów czuć przyspieszenie.Na poczatku myślałem, że to kwestia paliwa, ale ostatnio wlewam tylko Vpower R i tylko na jednej stacji...

W serwisie sprawdzono: błędów brak, soft jest najnowszy.

Czy ktoś się spotkał z czymś takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy aso w gdańsku też wie co zrobić? Już raz miałem interwencję i podobno było to przeczyszczenie przepustnicy.Teraz znowu jest coś jakby "dziura" i po chwili wgniecenie. Do tego od 2 tygodni mam przypadłość, że po włączeniu silnika obroty są na 1000 rpm przez kilka sekund a po chwili wskakują na 2500 rpm i po kilku sekundach wracają do 1500 rpm. dzieje się tylko na zimnym silniku. Po uruchomieniu drugi raz silnik od razu wskakuje na 1500 rpm. Kiedyś miałem tak, że gdy jechałem na pierwszym biegu i naciskałem sprzęgło to obroty na chwilę wskakiwały na 2000 rpm a teraz nie. Na dodatek czasem jak dojadę do skrzyżowania to silnik gaśnie.. A na dodatek ten mój dziwny AFR...

 

Muszę to zrobić, ciekawe jaki jest poziom kosztów, czy po prostu TTTM.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie objawy były identyczne jak tu

przy przyspieszaniu (na dowolnym biegu) w przedziale miedzy 3 a 3,5 tys. obrotów Forys traci moc - tak jakby coś go zamulalo.

na krótką metę wystarczał tylko reset komputera, a raczej zdjęcie klem z akumulatora na 5 – 10 minut. Było to męczące więc w Poincie w Łodzi wgrali nowy soft i po ponownym resecie kompa problem się rozwiązał – przynajmniej na razie.

Nie za duzo pisania......

Czy powinienem coś jeszcze zrobić (w innym autoryzowanym serwisie?) :roll: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy powinienem coś jeszcze zrobić (w innym autoryzowanym serwisie?)

Nie , w wiekszosci przypadkow wgranie softu zalatwia sprawe.

czy aso w gdańsku też wie co zrobić?

Rozmawiamy o silniku 2.0 :idea: . W 2.5 T te skoki obrotow czasami sie zdarzaja u mnie przechodzily po szybszyej jezdzie co jakis czas.....

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...