Skocz do zawartości

WRX-em na wesele ... ;))


luki-okrut

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj idac sobie w samo poludnie zmusil mnie do odwrocenia sie piekny basowy dzwiek...Ku mojemu zaskoczeniu :shock: ujrzalem jak młoda pra mknie sobie nowiutkim niebieskim WRX-em do slubu. Wygladali na BAAARDZO ZADOWOLONYCH...Powiem wam ze auto bylo bardzo gustownie ozdobione i nawet pomyslowo zostal zamontowany wieniec na masce...

 

Coz, nie pozostaje mi nic innego jak Zyczyc Mlodej Parze Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze zycia i pogratulowac wyboru pojazdu..Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ku mojemu zaskoczeniu :shock: ujrzalem jak młoda pra mknie sobie nowiutkim niebieskim WRX-em do slubu.

 

he he - a ja sam sie zawiozlem do swojego slubu wlasna Subarynka :-) i tez ludzie byli zszokowani tym bardziej, ze swiadkowie jechali drugim wozkiem (swiadek ma prawie 2m wzrostu i ponad 100kg wagi - wiec z tylu by sie po prostu nie zmiescil - a /nie/stety SI z tylu ma bardzo malo miejsca)

 

pozdrawiam,

Roland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widze kolejni posiadacze jedynej słusznej marki w Sz-ine.

No no no......

 

Ta pani musi być bardzo wyrozumiała dla swojego mężczyzny....a może to Ona prowadziła.... :wink:

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suknia tez będzie w stylu Jamesa Bonda. To znaczy po zdjęciu kombinezonu i naciśnięciu kamienia w pierścionku usłyszysz fffffff szzzzzz i suknia z falbanami, wiankiem, kwiatami gotowa :D

 

Pozdrawiam

 

Dziękuje Panie Inżynierze za tą cenną radę, jednak jak człowiek uczony to i każdy problem rozwiąże. :lol:

Rozumiem, że jakbym się już zdecydował na ten krok to mogę się zwrócić o pomoc w realizacji projktu :?:

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...