Skocz do zawartości

Rally Lublin, 26 kwietnia, INFO dla startujących.


Mareq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

AK dał du... po całosci , dostali kupe kasy za cos z czego sie nie wywaiazli nawet w połowie. Do nich nalezało zadabac o rywaliczaje na torze , a skonczyało sie na tym ze wszystkim musiałęm zajac sie sam i porostu nie nadażałem ,gdybym wiedział ze bedzie taka sytuacja wziaołbym sobie kogos do pomocy , ale AK zapewniał mnie ze bedzie wszystko na tip top.

 

 

Bo z AK Chełmskim zawsze tak . Chłopcy maja duże chęci [ szacun] ale zazwyczaj realizacja zostawia dużo do życzenia .

 

Pozdrowionka dla wszystkich co byli . W sumie nie miałem okazji poznać [ oprócz Bębna] ale nadrobię to niebawem .

Nie wiedziałem że znam Barteza [ a on nie wie że zna mnie ] ale już się dowiedziałem . Bartez pozdrów Grzegorza od Polsalera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polsaler, helo helo! własnie dzis jak z gregorem gadałem to pytał czy nie jeździłeś, mam nadzieje ze spotkamy sie nastepnym razem. Gregor tez mial byc ale jego auto stoi w serwisie :sad: ale mam nadzieje ze do nastepnego razu bedzie juz gotowe.pozdrawiam.

 

ps.dzwonil dzis Warga i mowil ze mozna sie wiele od Ciebie nauczyc , tak wiec wpraszam sie na prawy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko właśnie teraz toczy się walka o jego przetrwanie w tym miejscu. Rozumiem, że w razie czego można liczyć na Wasze podpisy w sprawie obrony toru.

 

A co z nim nie tak ? :sad: Pewnie ludki z sąsiednich bloków marudzą znając mentalność naszych :lol:

Dokładnie tak jest. Mam znajomego, który niedługo wprowadza się do jednego z pobliskich bloków.

Nie jest zbytnim fanem motoryzacji i raczej mu się te hałasy nie podobają, podobnie jak i innym okolicznym mieszkańcom (również tym młodym).

Mi pewnie by to nie przeszkadzało z wiadomych powodów :twisted::mrgreen:

 

No zobaczymy co z tego wyjdzie.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caly ten pomiar z fotokomorka o kant d. potrzasc mozna, po pierwsze nie gramotna obsluga dla ktorej trudny do ogarniecia byl juz sam fakt ze dwa nasze auta mialy po dwa numery startowe :(

rownie dobrze mozna miec dwoch lepkow z choragiewkami, stoperami i walkie talkie aby bedac w zasiegu wzroku mierzyc czas i porownywac miedzy soba.

Cale szczescie ze prawie polowa zapisanych nie dojechala bo bylby burdel jakich malo. I dobre checi kolegi Mareq, na nic sie nie zdadza jesli co dwa okrazenia zmienia sie punkt widzenia obslugi fotokomorki i zadali np od nas aby jechac jeden po drugim autami z numerem 1 i 2 (tyle ze oba nr. byly na STI i za cholere nie dalo rady dwa razy wystartowac jeden za drugim - bo proba miala 2 minuty a startowali auta co 40s. :mrgreen: )

Druga sprawa to w dobie internetu najlepszym nosnikiem danych typu wyniki jest kartka papieru na starcie, ktora mozna np. sfotografowac i znac wyniki :)

 

Generalnie proba super (nie wiedzielismy ze mozna driftowac FWD na r888 z moca 60KM), Szacun za checi i Twoj wklad w impreze. Kolejna bedzie jeszcze lepsza (o ile zaden AK nie bedzie sie wlaczal do "pomocy")

Na pewno przyjedziemy next time (zaklepuj miejsce na dwa auta x dwoch zawodnikow) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie impreza towarzysko - rekreacyjna, biorac pod uwage stan przygotowania samochodow (nie wspominajac o wkladkach miesnych :wink: ), chociazby opony :arrow: nawet civic mial lepsze gumy :mrgreen:

 

tor zaskoczyl mnie mega pozytywnie, gorzej z pomiarami czasow, jeden nawet 3:30 :shock: oraz organizacja startu...

 

generalnie pogoda ladna :mrgreen: , mila impreza, w milym towarzystwie :arrow: pozdrowienia dla wszysktich spotkanych :!:

 

special big thanks dla bebna za kask oraz ekipy evil civic za dostarczenie go do lublina :mrgreen: oraz wszystkim, ktorzy robili zdjecia i filmy :lol:

mareq nic sie nie martw, do 3 razy sztuka. tym razem dzwona na torze nie bylo... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=b11bAnn6HmI&feature=related

 

http://www.youtube.com/watch?v=S27ODEZld90&feature=related

 

[ Dodano: Wto Kwi 28, 2009 8:48 am ]

co do toru to dadam tylko ze nie ma go co bronic bo on jest nie do ruszenia , nie ma zadnej mozliwosci zeby go ruszyc! tor jest PZM-u a oni go za darmoa nie oddadza , zas miasto nie zamierze dawac gruntu pod nowy tor jak również płacic za połoznie nitki. Wiec nie ma sie co bac ,

deweloper niech sie martwi, tor był pierwszy potem powstały bloki "widziały gały co brały" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...