Skocz do zawartości

Wlot powietrza w WRX Wagon


Dre

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, ale niegodne zakladania nowego tematu. Od kiedy i gdzie będzie można kupić "Plejady"? Czy można zamówić via internet?

Aha, przeglądałem sklep na tej stronie i porobił sie troche "bajzel" - przy reflektorach projektorowych i oslonie silnika sa zdjecia lewarka zmiany biegow...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez oczywiscie wszyscy mowimy o tym samym. Zauwaz jednak, ze wlot jest tak skonstruowany, zeby zarazem "wsysal" dosc duza ilosc powietrza i nie przeszkadzal w obserwowaniu drogi. Dlatego tez z wnetrza jest niemal niewidoczny (kamera w widoku 360° moze byc jeszcze troche nizej zamieszczona, dlatego deska rozdzielsza moze calkowicie zaslaniac obiekt zainteresowania :) )

 

Pozdrawiam,

ThanJu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Odpowiedzi po kolei :

1. Azrael - do objęcia mojego stanowiska wystarczy płynnie mówić po niemiecku, dobrze po angielsku, mieć doświadczenie w sprzedaży samochodów na poziomie dealerskim (detal) i centralnym, staż w marketingu, obrocie częściami zamiennymi, wiadomości z zakresu homologacji i techniki, logistyki, finansów, współpracy z prasą i parę innych drobiazgów. Doświadczenie z przemysłu motoryzacyjnego (wystarczy ok. 20 lat) - najlepiej w Niemczech lub Szwajcarii na porównywalnych stanowiskach, oraz doświadczenie we współpracy z firmami japońskimi.

 

2. Właściciel Browaru - istotnie pokazany jest model GX kombi.

 

3. Wielkopolanin - Plejady można zamówić przez internet, np. wysyłając mail na adres centrala@subaru.pl (odpowiedzialny: p. Janusz Dudek).

Mozna też w sklepie pod "gadgety", str 2 złożyć zamówienie.

Sklep będzie w najbliższym czasie przebudowany - niemniej sprawdzając podane artykuły nie znalazłem zdjęć :?:

 

Łaczę pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi po kolei :

1. Azrael - do objęcia mojego stanowiska wystarczy płynnie mówić po niemiecku, dobrze po angielsku, mieć doświadczenie w sprzedaży samochodów na poziomie dealerskim (detal) i centralnym, staż w marketingu, obrocie częściami zamiennymi, wiadomości z zakresu homologacji i techniki, logistyki, finansów, współpracy z prasą i parę innych drobiazgów. Doświadczenie z przemysłu motoryzacyjnego (wystarczy ok. 20 lat) - najlepiej w Niemczech lub Szwajcarii na porównywalnych stanowiskach, oraz doświadczenie we współpracy z firmami japońskimi.

 

Mam dziwne wrażenie że znowu zostałem potraktowany zbyt poważnie..

:-/

 

 

A swoja droga gratuluję niezwykłych sukcesów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Azrael : dlaczego niepoważnie :shock: Udzieliłem informacji na temat wymagań koncernu. Oczywiście nie mówiłem o wszystkich szczegółach (jak np. referencje ze strony byłych szefów z Niemiec i Japonii). Nie wykluczam, że w przypadku braku kandydatów spełniających wszystkie te wymagania, niekóre mogły by zostać uznane za mniej ważne.

 

Łaczę pozdrowienia

 

(prawie) zawsze poważna

 

Dyrekcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Wielkopolanin : wierzę, że zdjęcia były :)

Strona jest cały czas modyfiowana i tego typu "wpadki" mogą się ew. zdarzyć (Z góry przepraszam :oops: ).

Niemniej sygnały o ew. błędach pomagają nam je usuwać (choc w tym przypadku widocznie "kontrola wewnętrzna" juz wczesniej wpadła na odpowiedni trop. :D

 

pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael : dlaczego niepoważnie :shock:

 

 

Będę złośliwy - polecam czytanie ze zrozumieniem ;-)

 

Pisałem o zbyt poważnym czytaniu mnie, a nie niepoważnym :-)

 

Kłade to na karb przepracowania Dyrekcji, życzę przy okazji powodzenia w popularyzowaniu ostatniej marki produkującej fajne auta (jest to gatunek mniej więcej od połowy lat 90 na wymarciu :-( ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael : dlaczego niepoważnie :shock:

 

 

Będę złośliwy - polecam czytanie ze zrozumieniem ;-)

 

Xeroboy

 

Pisałem o zbyt poważnym czytaniu mnie, a nie niepoważnym :-)

 

Nie łudź się, mało kto traktuje ciebie poważnie :D

A co do twojego potencjalnego bytu jako Dyrekcja - to fucha dla fachowca i już dobrze obsadzona, a nie miejsce dla docenta doktora teoretyka :D

 

--

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Azrael - do objęcia mojego stanowiska wystarczy płynnie mówić po niemiecku, dobrze po angielsku, mieć doświadczenie w sprzedaży samochodów na poziomie dealerskim (detal) i centralnym, staż w marketingu, obrocie częściami zamiennymi, wiadomości z zakresu homologacji i techniki, logistyki, finansów, współpracy z prasą i parę innych drobiazgów. Doświadczenie z przemysłu motoryzacyjnego (wystarczy ok. 20 lat) - najlepiej w Niemczech lub Szwajcarii na porównywalnych stanowiskach, oraz doświadczenie we współpracy z firmami japońskimi.

Szanowna Dyrekcja zapomniala o jednej drobnostce: trzeba miec fryz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...