Skocz do zawartości

4. Impreza & Evo Rally Sprint


GD GT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze nie wiemy czy jedziemy :mrgreen: ale jeżeli tak, to będzie mi miło gdy będzies mi towarzyszył na lewym...

Nawet jeśli nie zwolni się miejsce na liście głównej to masz szansę wejść dzięki "dzikiej karcie". Na PW rzucę Ci info wraz z moim numerem telefonu. Jakby się coś miało zmienić to daj znać :)

Na drugiej edycji pilotowałem kolegę Waszkę i chyba nie miał zastrzeżeń do mojego wkładu w rajd :) Jeśli przegląda temat to może potwierdzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helloł.

Wrzesień już z tuż tuż wiec ja może odświeżę temat.

 

Tak jak w zeszłorocznej edycji tak i w tym roku oferuję swoje 50 kg i doświadczenie dla kierownika, który będzie potrzebował pomocy z prawej strony.

Jestem w stanie wziąć pod opiekę 2 Subaraki a jeśli będzie większe zapotrzebowanie to mam kumpla również z doświadczeniem równie chętnego do pomocy.

 

:) Witaj Kasiu, czemu preferujesz tylko Subaru ? :(

Niektorzy maja Evo... :)

Pozdrawiam :)

 

Mój drogi, preferuje subaru bo KOCHAM Subaru a poza tym to jest forum Subaru ;), ale innym czterołapem nie pogardzę :D

 

Pozdrawiam

 

Droga Kasiu :)

Wybralem Lancera, bo zakochalem sie w nim, Subaru jest wspaniale, ale EVO cudowne :)

Cenie bardzo to forum, oraz ludzi piszacych tutaj, dlatego tu dalej jestem, choc Subaru juz nie posiadam :) Mysle ze nikt za to zly na mnie nie jest ? :)

Co do startu w Rally Sprincie, to zapisalem sie, zaplacilem i jade... nie wiem z kim, ale jak nie pojade sam, to jesli bedziesz w niedziele, to mozemy porozmawiac wczesniej na ten tamat :)

Pozdrawiam, milego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam pilota który zna tor i nie boi jechać się z debiutantem który nie umie kompletnie jeździć :mrgreen:

 

Ja tam się niczego i nikogo nie boję :cool:

 

[ Dodano: Pon Sie 31, 2009 11:56 pm ]

jade... nie wiem z kim, ale jak nie pojade sam, to jesli bedziesz w niedziele, to mozemy porozmawiac

 

Zdzisek, bedę będę w niedzielę - wolne w pracy już mam zaklepane od miesiąca - dla mnie ominąć taką imprezę to jak sex bez orgazmu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugiej edycji pilotowałem kolegę Waszkę i chyba nie miał zastrzeżeń do mojego wkładu w rajd :) Jeśli przegląda temat to może potwierdzi :)

 

A potwierdzam,potwierdzam no i polecam Tomasza jako pilota :mrgreen:

W tym roku niestety nie będę uczestniczył w imprezie ale zapewne jechalibyśmy kolejny raz :sad:

Tak czy siak jadę dopingować naszych Scyzzoryków no i wszystkich Subaro-Evo maniaków :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa była znana zazwyczaj rano w dniu imprezy :) Tym razem niby mapki mają być wcześniej. Ale wydaje mi się, że będzie to sobota. W sobotę jest zdaje się sprint AZT na torze - okazja do zapoznania z nawierzchnią. :)

 

A potwierdzam,potwierdzam no i polecam Tomasza jako pilota :mrgreen:

W tym roku niestety nie będę uczestniczył w imprezie ale zapewne jechalibyśmy kolejny raz :sad:

Dzięki za miłe słowa :) Do zobaczenia na rajdzie :)

 

ale trzeba przyznac że obsada jest niezła :shock: :idea:

W tym roku bardzo grubo :) I chyba nawet Kajto się zjawi po południu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premo, zmniejsz proszę fotę w swoim podpisie bo mi pół ekranu zajmuje.

 

Na komórce przeglądasz forum czy jak? :twisted:

 

ps. możemy gdzieś zrobić listę "kibiców", którzy wybierają się na tego rallysprinta? Miło byłoby przy okazji tej imprezy poznać kilka nowych osób z forum :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEAKTUALNE - Bunch zabiera mnie.

 

Czy ktoś może jedzie z Warszawy( z bliskich okolic) na niedziele kibicować lub będzie startować. Z chęcią obejrzałbym zmagania na żywo (raczej z pozycji kibica). Zabrałbym się jako pasażer w obie strony. Trochę daleko, ale pomyślałem, że może ktoś..... Mogę dorzucić na paliwo z max 150zł jak bysmy jechali subaru:). Ze mnie młody kontaktowy, sympatyczny, chłopak.

Ewentualnie proszę o kontakt na PW.

Pozdrawiam,

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAŻNE!!!

 

Ze względu na dużą liczbę chętnych do startu - w tej chwili ponad 80 potwierdzonych -

nie możemy przyjmować żadnych zmian w treści zgłoszenia w dniu imprezy.

 

Jeśli ktoś chce zmienić klasę lub dopisać pilota, to serdecznie proszę o informację mejlem jutro (piątek) do godziny 12:00 w południe, na adres:

 

sprint@nie-ASO.pl , z podaniem jakiego kierowcy dotyczy sprawa.

 

Inaczej nie uda nam się sprawnie przeprowadzić odbiorów i rozpocząć ścigania o czasie.

 

Dzięki serdeczne!

 

 

MAPKI PRÓB do ściągnięcia (jeden plik = próby 1 i 2 oraz 3 i 4)

 

http://w33.wrzuta.pl/plik/2uh0B8y9lb8/proby

 

Jest to szkic poglądowy, dokładny test trasy i korekty pod kątem płynności przejazdu: sobota wieczorem. Testerem będzie kierowca, który nie startuje w imprezie.

 

Wszystkie szykany i beczki będą dokładnie obrysowane a przy każdej ma stać sędzia faktu, wyposażony w radio.

 

Potrącenie beczki lub szykany w taki sposób, że nie zostanie przesunięta całkowicie (pełnym kształtem) poza swój obrys - nie ma kary.

 

Przewrócenie beczki lub wypchnięcie jej poza obrysowany okrąg - kara

 

Rozbicie szykany lub przesunięcie jej w całości poza obrysowany kształt - kara

 

Jeśli na mecie stop kierowca nie dostanie informacji o karze - kary nie ma.

 

Suma przejazdów próby 1 i 2 wyłoni zwycięzcę Espresso Cup, który otrzyma super nagrodę od Caffe Vergnano,

o wartości 4 000 zł! Mapka:

 

proba1i2.jpg

 

Najlepszy kierowca w zsumowanych w przejazdach prób 3 i 4 otrzymuje bezpłatny remap silnika w Imprezie lub Evo,

wartość 3 660 zł! Mapka:

 

proba3i4j.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...