Skocz do zawartości

Petter Solberg subaru limit edition


Maro

Rekomendowane odpowiedzi

ehhehe takie strony niema fakt jest 14 sztuk takich aut w polsce, seryjnie maja onet pakiet prodrivu podnoszacy moc do 314km, aktywne dyfry, opony brigeston potenza slicki, breloczek z napisem subaru solberg llimited edition i taka smaa blaszke jak breloczek przyklejona nad radiem, aha zamiast niebiesko czarnych foteli wszystko jest czarne a reszta to normalny sti:) sam mam zaszyczyt jezdzic takim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie dotyczące jednej diodki w Solberg Edition. Mianowicie oglądałem ostatnio Czas Tuningu z tym o to Subaru, i był pokazany w pewnym momencie obrotomierz i świeciła się też tam czerwona diodka po przekroczeniu pewnej liczby obrotów. Do czego to jest, bo nie jestem do końca pewien??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest shift light . Wystepuje w kazdym estiaju. Dziala to tak , że ustawiasz sobie to ustrojstwo na zadane obroty których nie chcesz przekraczać podczas rozpędzania i informuje cie ono sygnalem dzwiekowym i swietlbym o osiągnięciu zadanych obrotów. Taki smaczek..." :lol: mniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem niemoge znalsc zadnej strony o modelu subaru "Petter Solberg limit edition" niemoge jej znalsc podobno w polsce jest ich 14 czy zna ktos stronke z tym modelem subaru ???? :)

 

A co dokladnie potrzebujesz? Fotki zamieszczalem kilka razy na forum, wiec poszukaj. Jak potrzebujesz jakies info to wal smialo. Postaram sie w miare mojej skromnej wiedzy odpowiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, w poprzednim poscie mialem napisane "tylko nie pytaj ile pali", ale w ostatniej chwili skasowalem przed wyslaniem i prosze ;)

 

Pali jak STi PPP :) Czyli w przedziale {9,30} ;)

 

Najmniej spalila mi 9 (trasa ok. 100km/h), najwiecej na torze ponad 25 ;) Linkow o jako takiej S.E. chyba nie ma. Co do fotek to polecam poszukac na forum. A najlepsza Impreza w mojej opini jest moja ukochana 22B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pali jak STi PPP :) Czyli w przedziale {9,30} ;)

 

Chyba <9; 30)... :wink: :P lewostronnie domknięty, bo mniej nie spali, prawostronnie otwarty bo... kto wie, kto wie... :roll: :twisted::P

 

Cudne auto! A jak pieknie prezentuje się na zywo! Na pewno jeszcze lepiej jeździ, ale mało jest takich szczęśliwców, którym to jest dane... :roll: :cry:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...