Skocz do zawartości

Tłoczone tablice forumowo-subarowe


Niedźwiedź

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

znalazłem coś takiego

541b8b654116c95dm.jpg

 

Chcę sobie coś takiego zamówić - oczywiście Subarowego :P Muszę ustalić jeszcze czu da radę wrzucić logo Subaru/Forum. Kolory idealne :grin:

No i udało mi się znaleźć bezpośrednio producenta tych szyldów - jutro będę dzwonił i dowiem się jaka kasa i co z logiem.

Ktoś chętny? Znajoma z forum mazdy mx5 aktualnie zarzuciła temat na tamtym forum :) może jakąś zbiorówkę się zamówi - to i może taniej będzie. Koszt nie powinien przekroczyć 35zł/szt.

 

Ktoś chętny? Pytam póki co wstępnie i nie zbieram zapisów :D

Dam znać jutro jak się dodzwonię do producenta.

 

A może ktoś z Was ma dostęp do takich bajerów i może też zbadać temat ile/co i jak?

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły pomysł. :mrgreen: Może być zabawnie przywiesić taką tablicę np.: na parkingu firmowym. :mrgreen:

ja właśnie o firmowym przede wszystkim myślę :) się nikt mi więcej nie wpierdaczy na moje miejsce (robią to ludzie, mimo tego , że miejsce oznaczone moim imieniem i nr rej..Ech te menagiery ;) )

 

rpw, dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przecież pisałem, że żadnej listy nie robię , tylko, że informuję , że coś takiego znalazłem, a jakby się okazało, że jest więcej osób to można by taniej zrobić, no i np jedną przesyłką by przyszło. Ja jeszcze dodatkowo chcę logo subaru/forum i dlatego to nie jest takie proste - zamów i czekaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...