Skocz do zawartości

FORESTER STi - japończycy mają jaja :-)


MaxGdynia

Rekomendowane odpowiedzi

Silnik ma 150 cali szesc. - wypada wiec 2457 cm3. Moc 265 KM przy 5600rpm. Waga - caly czas ponizej półtorej tony... ;-).

Niestety nigdzie nie natknąłem się na przyspieszenie, próby elastyczności czy V-max, ale może któryś z kolegów coś wie...

Zapomniałem dodać, że dziś Imprezka stracila pierwsze miejsce w moto-części mojego serca :-)

 

 

Sliczny :) Ile ma mocy?? Silniczek 2.0 a moze 2.5? :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolnym tlumaczeniu (bardzo wolnym):

 

2.5 H4 16v

265KM@5600

378Nm@3600

6 biegow, awd

hamulce Brembo z Imprezy STi

Obrecze 7.5x18"

Szpera przedniej i tylnej osi

Wydech STi

Naklejki STi

Panel instrumentow STi

Kierownica skorzana STi

Przednie siedzenia STi

Predkosc maks. oganiczona do 180km/h (!) - wymogi japonskiego rynku.

Przysp. 0-100. - less then 6 secs. - no to ladnie :D

 

 

W UK taki sprzet kosztuje 26 495 funciakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za drift na tym drugim zdjęciu ! I dach wcale nie ma zamiaru spotkać się z podłożem........ Niesamowite auto to musi być. Czemu skośnoocy spece od marketingu nie chcą wysłać tych lepszych wersji do Europy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu skośnoocy spece od marketingu nie chcą wysłać tych lepszych wersji do Europy?

 

22B "skosnoocy" tez sobie tylko zostawili :(

 

No bo wątpię, żeby to się nie opłacało. Po pierwsze primo, to siła nabywcza Europejczyków jest duża, sprzedaje się masa różnych dziwnych aut, miłośników subaru jest od groma, a po drugie primo, takie rodzynki w ofercie, nawet gdyby zyski nie były kolosalne, to miałyby wielki wpływ na prestiż marki........No więc jak sie nie opłaca, jak się opłaca? Chcemy w Europie bajeranckie wersje Subaru. Kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biednie sa jednak Japonczycy z tym ograniczeniem do 180 :twisted:

 

Kiedyś w jakimś programie było, że największym marzeniem prawie każdego młodego Japończyka jest przejechać się po Niemieckich autostradach i docisnąć ile wlezie... Ech jacy oni są biedni :twisted: (ale mają 22B :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biednie sa jednak Japonczycy z tym ograniczeniem do 180 :twisted:

 

Kiedyś w jakimś programie było, że największym marzeniem prawie każdego młodego Japończyka jest przejechać się po Niemieckich autostradach i docisnąć ile wlezie... Ech jacy oni są biedni :twisted: (ale mają 22B :evil: )

 

Mam wrażenie, że w przypadku polskich nastolatków jest podobnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biednie sa jednak Japonczycy z tym ograniczeniem do 180 :twisted:

 

Kiedyś w jakimś programie było, że największym marzeniem prawie każdego młodego Japończyka jest przejechać się po Niemieckich autostradach i docisnąć ile wlezie... Ech jacy oni są biedni :twisted: (ale mają 22B :evil: )

 

Mam wrażenie, że w przypadku polskich nastolatków jest podobnie :wink:

 

Co to to pewnie tak, ja na szczęście często tam goszczę i nie jest to już nic aż tak niezwykłego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przecze, że auto fajne, tylko po co Foryś STI, przecież to jest SUV z dużym skokiem zawieszenia, taki co sie wydrapie wzedzie gdzie cywilizacja jeszcze. Ja nie rozumien,STi to impreza.18 calowe felgi do Suva. twardsze, niższe zawieszenie?? Moze ktos mi wytłumaczy dlaczego nie kupić po prosu SI WRX STI i jaką ma przewage Forester STI ?? Mi sie taka kombinacja kojarzy z Hamerem Formuła 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ma taka przewage ze ma wiekszy przeswit :) to jest polaczenie auta sportowego z terenowka, bardzo udane z reszta :P Cos w stylu Porsche Cayenne 8)

Po co miec dwa auta, jak jedno moze spelniac podobna role? Kasie sie oszczedza itd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...