Skocz do zawartości

Zakup kontrolowany - Evo X


Heller

Rekomendowane odpowiedzi

ten odcinek z evo X już był już jakiś czas temu a teraz pod koniec roku zrobili odcinek w którym jest podsumowanie i zebrali wszystkie osoby które kupiły samochód zaproponowany właśnie przez tvn turbo :smile:

 

Z tego co pamiętam ten pan który kupował evo wcześniej jeździł imprezą ale ze względu na drastyczną zmianę wyglądu my08 w ogóle nie chciał jej oglądać w odcinku było jeszcze jakieś porsche audi rs4 iiii... nie pamiętam co jeszcze :roll:

 

to chyba było nawet to porsche - http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3962004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Forum Subaru i ślinienie się do Miśków uważam za świętokradztwo! Jedyna jest Słuszna Marka, spod znaku Plejad, zaczyna się na S kończy na U, a że może pod niektórymi względami (niesprawdzone pomówienia) Misiek podobno przewyższa Jedyną Słuszną Markę....i tak nie wierzę! Tu jest nasza parafia i tu jest nasz ksiądz.... :grin: a do tego porównać to smętne pierdzenie podtrzymaniem turbiny do cudownego, jedynego, niepowtarzalnego dźwieku Boxera..... :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek podobno przewyższa Jedyną Słuszną Markę....i tak nie wierzę!

I słusznie. Jeżdżę X już jakiś czas i mam swoją opinię, to bardzo dobry samochód, szybki, pewny i rasowo wyglądający. Impreza ma to samo (mnie się od początku nowa buda podobała) i do tego oferuje tzw. "fun-driving" na zdecydowanie wyższym poziomie. I nie bawią mnie porównania, że o 0,000001s może wolniej wchodzi w zakręt bo za cienki ze mnie bolek, żeby to docenić. Do zabawy dla przeciętnego kierowcy Evo jest za poważne a jeżdżenie takim autem na 50% jego możliwości nie ma sensu. Impreza ma "zemba" wgryzającego się prosto w rdzeń kręgowy i banan na twarzy jest absolutnie normalną reakcją, w Evo jest to bardziej wyraz skupienia, bo trzeba je trzymać za mordę cały czas. Taka jest moja opinia jako zwykłego kierowcy, natomiast jak sprzedawałem Evo Kajetanowiczowi (a w zasadzie jego sponsorowi ale i tak Kajto tym śmiga) to twierdził, że to najlepsze auto jakim jeździł w cywilu, OK, ale to przy jego umiejętnościach ;) Ja tak nie umiem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Forum Subaru i ślinienie się do Miśków uważam za świętokradztwo! Jedyna jest Słuszna Marka, spod znaku Plejad, zaczyna się na S kończy na U, a że może pod niektórymi względami (niesprawdzone pomówienia) Misiek podobno przewyższa Jedyną Słuszną Markę....i tak nie wierzę! Tu jest nasza parafia i tu jest nasz ksiądz.... :grin: a do tego porównać to smętne pierdzenie podtrzymaniem turbiny do cudownego, jedynego, niepowtarzalnego dźwieku Boxera.....

 

 

Wódki mu dać, dobrze prawi :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do tego używany błotnik do STi 2006 300-400pln, a do Evo tylko nowe i za skromne dwa tysiaki....dziekuję, na razie mnie nie stać, jak oberwę jakiś element nadwozia, po prostu biorę z półki od siebie albo od kumpla, a jak mój koleś na treningu przed rajdem (z przyzwoitości lub litości nie piszę kto) otrzepał miśka z wahaczy, błotników, zderzaków itp, to po prostu prawie osiwiał i wyłysiał.....Bez cukrzenia, Subaryto, masz rację, żeby tak naprawdę ocenić różnicę między tak zaawansowanymi technicznie pojazdami i z tak rewelacyjnymi osiągami, to nie odbierając nikomu splendoru, ale jesteśmy po prostu za ciency... :lol: i niewielu jest na świecie kozaków, którzy to naprawdę potrafia ogarnąć, a jak ktoś opowiada, jak wyczuwa te wszystkie niuanse...jak czuje różnicę między 385KM a 392KM.....i między 350NM a 375NM.....pozostawiam bez komentarza...jak w tych przemadrzałych testach niemieckiego ADAC, jedna fura ma drogę hamowania 34,97m a druga aż 35,03m i od razu wiadomo, które auto jest o niebo lepsze.... :cool: te 6 centów czasem mogą uratować życie....hahaha.....to się nazywa po prostu bibździarstwo :!: przypomina mi się przypowieść, jak nasza ekipa rajdowców trenowała gdzieś w Skandynawii Fiatami czy Poldkami na zaśnieżonej drodze, na kolcach 2,5cm, pełen speed, walka o życie, bok w boka, a tu raptem ich coś potwornie szybkiego wyprzedziło....chłop z sąsiedniej wioski wiózł pickupem mleko do mleczarni.... :lol: pozdrawiam, E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do tego używany błotnik do STi 2006 300-400pln, a do Evo tylko nowe i za skromne dwa tysiaki....dziekuję, na razie mnie nie stać

Eee tam, biadolisz i opowiadasz jakieś zasłyszane historie, looknij np. na dział SPRZEDAM na forum evo.org.pl, części chodzą tanie jak barszcz, teraz jest tyle sprzętu sprowadzonego w całości, częściach lub rozbitego że jest w czym wybierać, masa gości w Polsce skupuje np. rajdówki (Miśki N-ki) od Skandynawów bo tam większość przesiada się na S2000 więc części pochodzenia rajdowego też jest w cholerę, do tego masa gości np. robi remonty skrzyń za śmieszne pieniądze, robią też wymiany okładzin na sprzęgłach za grosze itp. Opowieści o rzekomej 10-krotności wszystkich cen w Evo w porównaniu do Subaru są od dawna nieaktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do tego używany błotnik do STi 2006 300-400pln, a do Evo tylko nowe i za skromne dwa tysiaki....dziekuję, na razie mnie nie stać

Eee tam, biadolisz i opowiadasz jakieś zasłyszane historie, looknij np. na dział SPRZEDAM na forum evo.org.pl, części chodzą tanie jak barszcz, teraz jest tyle sprzętu sprowadzonego w całości, częściach lub rozbitego że jest w czym wybierać, masa gości w Polsce skupuje np. rajdówki (Miśki N-ki) od Skandynawów bo tam większość przesiada się na S2000 więc części pochodzenia rajdowego też jest w cholerę, do tego masa gości np. robi remonty skrzyń za śmieszne pieniądze, robią też wymiany okładzin na sprzęgłach za grosze itp. Opowieści o rzekomej 10-krotności wszystkich cen w Evo w porównaniu do Subaru są od dawna nieaktualne.

Byś może, nie zamierzam się kłócić, ani tym bardziej sprawdzać, mój STi mi wystarczy, na zmianę z GT tworzą zgraną i dobrana parę. Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim posiadaczom Misków, a jeszcze szczęśliwszego - posiadaczom Subaraków :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na tvn turbo pokazują jak sprzedają EVOX i facet który tam w środku testuje i wybrzydza wygląda zupełnie jak Przemeq

 

 

True ? :lol:

 

 

EDIT: Przedstawił się jako "Bartek" - kto to ?

 

Ja Ci nogi z tyłka powyrywam za takie insynuacje :twisted:.

 

Dodam, że ten koleś od Evo X (a wcześniej imprezy) udaje kozaka, a gdy kupował wóz, ja cierpiałem patrząc, jak kieruje - jak to mówi Wroobel: "jak się masz kochanie" i takie tam :twisted:.

 

Widział go ktoś na jakiejś pojeżdżawce? Bo mam wrażenie, że to taki streetfighter, co wie, co kupić do kopania w mieście na prostej (taki foreks :mrgreen:) i stać go na to, ale na tym "sportowe" wykorzystanie wozu się kończy :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...