Skocz do zawartości

Subaru Impreza WRC 2002 w krakowskim salonie!


Than_Junior

Nowa piatka - podoba Ci sie?  

32 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie również zrobiło się przyjemnie. Nie mam pojęcia czy z tego samego powodu co Wielkiemupoleninie, ponieważ jestem z Krakowa.

Oczekuję fotoreportarzu ( płaczącego sprzedawcy lub coś w trym rodzaju )

 

Siwy Gratulujący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

PS: Azrael - gratulacje - naprawde świetny samochód, czyżbyś znalazł go w dziale ogloszen WRC? Tam go właśnie widziałem. Pomyślałem sobie wtedy "co to za rakieta !!! szczęsciarzem bedzie ten, kto się skusi" No i prosze...szkoda że to nie Subaru, ale Cossie obok Mazdy GTR, Delty HF I. i paru innych to samochody legendy, na myśl o których kibicom rajdowym i nie tylko robi się bardzo przyjemnie...Jeszcze raz gratuluje i czekam na nowe foty.

 

Nie znalazłem w dziale ogłoszeń WRC tylko w rajdy.hoga.pl i poniekąd trochę przez znajomych. Też mi trochę szkoda że nie Subaru ale już Dyrekcja wiele razy tłumaczyła dlaczego są takie ceny Subaru. Za cenę tego auta + remont zawieszenia mógłbym sobie kupić conajwyżej Imprezę 97/98 dużo wolniejszą no i bez opcji power-oversteer.

 

Foty nie wiem czy umiem wrzucić ale będę zaraz próbował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko jest cacuszko, moje gratulacje. Jednak jako staremu słośliwcowi, komentarze podobają mi się bardziej. Perełka w komentarzach to : diesel.

 

Siwy Podwrażeniem

 

 

Dziekuję, gratulacje zostały przekazane autorowi zdjęc i komentarzy, bezczelnie i celowo pominałem bardziej złosliwe :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldemar Biela Kraków 18.04 2003

 

 

Sz.P. Azrael

 

 

 

 

Podanie

 

 

Zwracam się z uprzeją prośbą o nie pomijanie co złośliwszych komentarzy. W imieniu wszystkich forumosubarupowalonowiczów, proszę o przdstawienie pełnej prezentacji bez żadnych skrutów i pominięć.

 

 

 

z poważaniem

główny podśmiechujowicz

Siwy Niedopieszczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No autko ładne :) Ale i tak pewnie lepiej jeździ niz wygląda, a wygląda conajmniej dobrze.

 

Na pewno jeździ lepiej niż wygląda, a wygląda.. cóż zdjęcia sa nieprzypadkowo robione po ciemku ;-)

 

Auto powiedzmy szczerze było bardzo źle traktowane, ale z czasem jakoś się zrobi ze wszystkim porządek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...