Skocz do zawartości

Subaru Impreza WRC 2002 w krakowskim salonie!


Than_Junior

Nowa piatka - podoba Ci sie?  

32 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ickx-ie, pozdrawiam serdecznie, żłopałem kawę przy stole gdy student z salonu robił ci fotkę z Panem Leszkiem. Nie mogłeś mnie poznać po aucie, ponieważ chwilowo jeżdżę zastępczym. Zastanawialiśmy się właśnie z panem Rogalskim, czy to ktoś z forum i czy zdjęcie ukarze się czy będzie prywatną pamiątką.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zdjęcie ukarane,

Korsarzowi pokazane,

Zdjęc robić nie umiem,

lecz dotąd - rozumiem.

To tak jak z Gorgoną,

gdy zobaczy mnie ono,

to ze strachu zginie

i ślad po nim zaginie.

 

Poetycko umotywowany Korsarz

 

 

PS. mam tanio do dostąpienia słowniczek ortograficzny :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie ukarane,

Korsarzowi pokazane,

Zdjęc robić nie umiem,

lecz dotąd - rozumiem.

To tak jak z Grogoną,

gdy zobaczy mnie ono,

to ze strachu zginie

i ślad po nim zaginie.

 

Poetycko umotywowany Korsarz

 

 

PS. mam tanio do odstąpienia słowniczek ortograficzny :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Waldemarze :!:

 

Faks na dziurkacz :shock: :?: :!:

 

Czyż Panu życie zbrzydło :?: :!: Forum dojadło :?: :!: Czyż złe duchy duszę Pańską (nie)winną (przedrostek jest oferowany za niewielką dopłatą w miejscowym kościele) opanowały :!: :?:

Toż przywiązanie Dyrekcji do Faksa jeszcze większym jest, niż moje do Pikusia :!: :idea:

Sam pomysł, aby go dziurkować, może doprowadzić do wiecznego wybanowania z Forum, podwyższenia cen czy nawet - o zgrozo - kasacji gwarancji :!: ( O serwowaniu zimnej, solonej kawy nawet nie wspomnę ).

 

Na samo wspomnienie o Pańskim przewinieniu przeogromnym mnie, wiatrami wysmaganego, na morzach Świata ogorzałego, w licznych walkach i potyczkach zahartowanego Morskiego Wszędobylca przerażenie ogarnia przeogromne :!:

Faks to na tym forum słowo nietykalne :!:

 

Wal Pan do Canossy, Częstochowy czy choćby Kalwarii jakowejś i o przebaczenie czynu Twego - z niewiedzy zapewne jedynie popełnionego - skruszony proś :!:

 

Bardzo poważnie zaniepokojony losem Waldemara

 

Korsarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Na jeździe próbnej istotnie byłem, lecz szyba była zamknięta :)

Natmiast przyspieszenie samochodu doprowadziło do widocznych efektów :wink:

Co do szans Thanatosa Juniora na przeżycie spotkania ze mną, to takowe istnieją. Warunkiem jest jedynie znalezienie formuły na niewidzialność lub lub doskonała obstawa - w tym ostanim przypadku rozważam wynajęcie od Korsarz Pikusia w wersji lądowej :arrow: negocjacje trwają 8)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Porównanie jest mniej więcej takie, jak jazda kolejką górską (= polska nazwa dla rollercoastera) i koleją :P

Pozycja pilota jest przesunięta bardzo mocno do tyłu i do tego fotel jest umieszczony b. nisko. Cały samochód - jak widać na zdjęciach - ze względu na asfaltowe zawieszenie ma bardzo mały prześwit. Siedzi sie więc w sumie tuż nad ziemią w fotelu, który trzyma mocniej, niż ZOMO w swych najlepszych czasach. Hałas najróżniejszych mechanizmów skutecznie zagłusza nawet podstawowe procesy myślowe. Przyspieszenia wynikające nie tylko z mocy, ale także z potężnego momentu obrotowego, krótkich przełożeń i nieprawdopodobnych wręcz możliwości trakcyjnych robią naprawdę duże wrażenie. (przypominam, że podczas ubiegłorocznego Rajdu Barbórki młody Kościuszko Imprezą WRC 99 na starcie nie dał szans ponad 600 - konnemu Fordowi Cosworth z Rallycrossu).

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(przypominam, że podczas ubiegłorocznego Rajdu Barbórki młody Kościuszko Imprezą WRC 99 na starcie nie dał szans ponad 600 - konnemu Fordowi Cosworth z Rallycrossu).

 

Bo ten Cosworth to jest jakaś padlina na sznurek sklecona - ostatnio zobaczyłem zdjęcia to się załamałem. To nawet centralnego dyfra nie ma, podłoga się naprawdę na druty i spawy trzyma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ten Cosworth to jest jakaś padlina na sznurek sklecona - ostatnio zobaczyłem zdjęcia to się załamałem. To nawet centralnego dyfra nie ma, podłoga się naprawdę na druty i spawy trzyma....

 

Ej... lepszy zadrutowany niż ulepek ;)

 

BP, NMSP

 

--

Michał

 

Impreza 1,5 w dyzlu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki Dyrekcji za odpowiedz, jakos to odzaluje choc nie wiem czy sie bedzie dalo, natomiast chyba nie odzaluje targow wiosennych na ktorych jak podaje gazeta wyborcza na stoisku SIP-u bedzie wystawiona si WRC w specyfikacji :?: 2003 :?: , nie wiem czy im sie cyferki pomylily czy Dyrekcja "sciaga" do krakowa wszystkie wurce, w kazdym badz razie, szkoda ze akurat musze wyjechac w weekend i nie bede mogl obejrzec subaryn na targach :cry::cry::cry::cry: ..... a niestety na motogale (poprzedza w piatek otwarcie targow dla zwyklych ludzi) zaproszenia nie mam, a to bylaby jedyna szansa ujrzenia si wrc spec :?: 2003 :?:w moim przypadku.......

 

pozostajacym w krakowie, forumowiczom zycze dobrej kawki badz jak ktos woli herbatki przy stoisku SIP-u :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pozazdrościć Krakowianom, ew. zaplanować weekend pod Wawelem...

pozdrawiam po paru dniach nieobecności

 

PS: Azrael - gratulacje - naprawde świetny samochód, czyżbyś znalazł go w dziale ogloszen WRC? Tam go właśnie widziałem. Pomyślałem sobie wtedy "co to za rakieta !!! szczęsciarzem bedzie ten, kto się skusi" No i prosze...szkoda że to nie Subaru, ale Cossie obok Mazdy GTR, Delty HF I. i paru innych to samochody legendy, na myśl o których kibicom rajdowym i nie tylko robi się bardzo przyjemnie...Jeszcze raz gratuluje i czekam na nowe foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...