Skocz do zawartości

Subaru Impreza WRC 2002 w krakowskim salonie!


Than_Junior

Nowa piatka - podoba Ci sie?  

32 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Na zebraniu komitetu redakcyjnego magazynu milosnikow Subaru"Plejady" dowiedzialem sie, ze dzis o 18:00 czasu Srodkowoeuropejskiego do salonu w/w firmy w Krakowie wstawiony zostanie samochod rajdowy Subaru Impreza WRC 2002. Jest to samochod Leszka Kuzaja, ktorym w przyszlym tygodniu bedzie pilnie trenowal.

Auto bedzie stalo przez caly ten, jak i nastepny weekend do ogladania przez Subarofili. Wszystkich zapraszamy!

 

redaktor ThanJu

 

godziny otwarcia salonu w niedziele (6.04.2003): 10:00 - 18:00 (CET)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gratuluję funkcji jak najbardziej. Teksty Waszmości pilnie przstudiowałem i podziwiałem kunszt redaktorski. Pierwszy numer PLEJAD konsumowałem intelektualnie w dniu wczorajszym ( ten oficjalny - tymi nie oficjalnymi zażerałem się wcześniej, popijając "salonową" kawą ) Polecam kwartalnik wszystkim subarofilom, tym powalonym ( czyt. ortodoksyjnym ) jak również tym umiarkowanym.

 

Siwy Zdziwionypowagąwłasnejwypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi mówi ze sie wybiore dzisiaj do salonu(ale to dobrze) :D

A wczoraj jak jechałem M.Konopnickiej wstąpiłem popatrzec przez szybke i :shock: :shock: :shock: CZARNA STI 2003 na pięknych srebrnych felgach.....taka mi sie podoba :shock:

 

Pozdrowienia dla czekoladki STI :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ta czarna to cos w stylu Naomi Campbell wsrod STi-ek (w pozytywnym znaczeniu :wink: )

Redaktorze Waldku: Rowniez mialem okazje obejzec, co Pan tam powymyslal i powiem, ze gratuluje. Malo kiedy tak sie smialem :lol::lol:

Pozdrawiam,

ThanJu

 

P.S. Mam jej zdjecia :!:

 

[EDIT] Mam rowniez wzdecia WRCa!!! Postaram sie w najblisszym czasie wstawic. Flipperowi przesle filmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu widze ze przegapiłem duzo jak ona wjezdzała do salonu :roll:

Który ja byłem? No ten najprzystojniejszy ofkors :D

NIe no widze ze ty byłes sporo wczesniej, bo jak ja przyjechałem juz było ciemno.

 

Jak pozmniejszam zdjecia to tez cos wrzuce od siebie.

 

A mojego maila masz w profilu. Z góry dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczne auto, szczegolnie ladnie sie prezentuje na ulicy. Moze by Kuzaj zrobil nim pare rundek po miescie? :) Gdyby na trasie mnie WRC wyprzedzil... :)

U nas w Kocarze tak skromnie zawsze...

Jakie felgi ma założone ten STI ?

pozdrawiam i zazdroszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki dzieki Dyrekcji za to iz jako siedzibe SIP wybrala Krakow.Dzieki temu moglem sobie ogladnac Impreze WRC z bliska,a pod czujnym okiem ochrony i pracownikow moglem ja nawet dotknac :!:

Klatka bezpieczenstwa robi wrazenie, takiej ilosci rur nie ma chyba nawet w kotlowni u mnie w domu.Dlaczego cywilna Impreza nie ma takich szerokich nadkoli :!: :?: Zdjecie to nie to samo dopiero na zywo mozna zobaczyc,ze np. "oprawki" (czy jak to tam nazwac) reflektorow to nie jakis badziewny plastik ale najprawdziwsze wlokno weglowe i ten napis Prodrive za tylna szyba.I wogole caly samochod aaaaaaahhhhhhhhhh.........

Mialem dodatkowe szczescie i w Salonie byl obecny Kuzi.Udalo mi sie nawet zrobic sobie z nim zdjecie przy Imprezie WRC wykorzystujac w tym celu pracownika salonu za co bardzo dziekuje.Nie wiem czy zdjecie wyjdzie bo mam beznadziejny aparat.Bedac w szoku ze Kuzi zgodzil sie na fotke zapomnialem o nabyciu magazynu Subaru Plejady ,no ale to tylko kolejny pretekst by wybrac sie znowu do Krakowa. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ickx,

byles biala 190 ??

ja wlasnie wychodzilem jak ktos podjechal (z matka?)

i wpadl jak przeciag zrobic sobie zdjecie z kuzim.

wczensiej, jak przyjechalem, byl zasada z wnukiem.

kuzi troche sie zdziwil jak mu powiedzialem ze w sieci

sa zdjecia jego kontuzjowanej reki :).

natomiast pan z salonu zareagowac usmiechem,

mowiac ze wszelkie informacje najwczesniej sa

wlasnie na forum SIP :).

czarne sti nie glupie :), ale podchadzac praktycznie

do sprawy to zamowie jasniejsze :lol::lol::lol::lol: .

 

pozdrowienia,

Abt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, Rafal! Juz sie umowilem z Flipperem. Jutro mu podrzuce filmy na plytce. On je sklei i wsadzi na subaru.pl

 

Niestety wysylanie za pomoca mego lacza nie ma sensu. Probowalem juz wyslac Flipperowi, ale mi sie wtedy wiesza :(

 

Poza tym tak bedziesz mial moze nawet zmonotowany jeden film, a nie 6 malych :D

 

 

Pozdrawiam,

ThanJu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, Rafal! Juz sie umowilem z Flipperem. Jutro mu podrzuce filmy na plytce. On je sklei i wsadzi na subaru.pl

 

Niestety wysylanie za pomoca mego lacza nie ma sensu. Probowalem juz wyslac Flipperowi, ale mi sie wtedy wiesza :(

 

Poza tym tak bedziesz mial (i reszta fanow tez) moze nawet zmonotowany jeden film, a nie 6 malych :D

 

 

Pozdrawiam,

ThanJu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...