Skocz do zawartości

Ferrari


Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega mi mowil ze w warszawie miga czasem gdzies, chyba czarne, Enzo, slyszal/widzial ktos to zjawisko :?:

 

Owszem - z tablicami pewnej firmy, bodajże informatycznej. Na premierze 997 w P-niu było też czarne 996 turbo z podobnym tablicami. A co do Enzo do załączam fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mi mowil ze w warszawie miga czasem gdzies, chyba czarne, Enzo, slyszal/widzial ktos to zjawisko :?:

 

Na pewno czerwone 360Spider, widziałem kilka razy.

 

Dentystyczne jakieś takie :) Widywane w Mikołajkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem - z tablicami pewnej firmy, bodajże informatycznej. Na premierze 997 w P-niu było też czarne 996 turbo z podobnym tablicami. A co do Enzo do załączam fotki.

 

Wlasciciel Enzo ma smak i kase, duzo kase. Bo procz wspomnianego Enzo i 996 turbo, w garazu lsnia nastepujace sprzety:

- cayenne turbo

- slr

- sl65 amg (byl kiedys sl55 amg)

- s65 amg (bylo kiedys s55 amg)

- ml55 amg

- ....

 

A wiesc gminna niesie, ze w drodze jest carerra gt :)

 

"Trzeba miec fantazje dziadku....

Trzeba miec fantazje i pieniadze synku... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powazne studia graficzne, wydawnictwa, czy drukarnie nie pozwola sobie na pirackie oprogramowanie. A oryginalne oprogramowanie Adobe kosztuje pare zlociszy.

 

 

Adobe wystarczy.
Czyzby, przypominam ze 90 % rynku oprogramowania w polsce to:

-Photo Shop jest :?:

-Jest

-Za ile :?:

-20 zl, crack na plycie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powazne studia graficzne, wydawnictwa, czy drukarnie nie pozwola sobie na pirackie oprogramowanie. A oryginalne oprogramowanie Adobe kosztuje pare zlociszy.

Ale ile jest takich powaznych studiow graficznych, wydawnictw i drukarni :?: Nie mam pojecia ile kosztuja program firmy adobe, podejzewam ze nie wiecej albo podobnie jak te corela, przynajmniej dla celow domowych. A to by oznaczalo ze musieli by sprzedawac setki tysiecy sztuk oprogramowania zeby zarobic na takie Enzo, rozumiem tez ze moga miec jakies super specjalistyczne oprogramowanie kosztujace wiele tysiecy zl ale na takie rzeczy nie ma wielu klientow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powazne studia graficzne, wydawnictwa, czy drukarnie nie pozwola sobie na pirackie oprogramowanie. A oryginalne oprogramowanie Adobe kosztuje pare zlociszy.

Ale ile jest takich powaznych studiow graficznych, wydawnictw i drukarni :?: Nie mam pojecia ile kosztuja program firmy adobe, podejzewam ze nie wiecej albo podobnie jak te corela, przynajmniej dla celow domowych. A to by oznaczalo ze musieli by sprzedawac setki tysiecy sztuk oprogramowania zeby zarobic na takie Enzo, rozumiem tez ze moga miec jakies super specjalistyczne oprogramowanie kosztujace wiele tysiecy zl ale na takie rzeczy nie ma wielu klientow.

 

Pakiet około 5-10 tyś, dawno nie kupowałem. Firm które korzystają z legalnego oprogramowania jest coraz więcej. Nie mówiąc o tym, że na każde stanowisko kupujesz osobny pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz fotoshopa, pagemaker'a, ilustratorów itp... jest jeszcze soft i standard (licencjonowany) służący do przechowywania w postaci elektronicznej dokumentów i wszystkiego co na papierze...PDF, a tego używa się teraz prawie wszędzie...Fakt, że sam jestem zdziwiony takimi samochodami w garażu i takimi możliowściami finansowymi...choć duża część pierwszej setki najbogatszych ludzi w polsce myśli tylko o kasiorze i jak by tu ją jeszcze pomnożyć, zero przyjemności z życia i takiego garażu nie mają, co najwyżej jakieś jedna/dwie dostojne limuzyny. I założę sie, że pewnie gość nie łapie się w pierwszej setce...co mu widać w niczym nie przeszkadza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawicielstwo Adobe na Polske, ale chyba nie tylko.

 

www.wimal.pl

 

Co do furek to :shock: :shock: :shock:

A ze stronki wynika, że właściciel firmy nie jest przedstawicielem tych firm tylko na Polskę, ale na centralną Europę...

 

Adobe to druga co do wielkości firma zajmująca się produkcją oprogramowania dla PC z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Obecnie jej roczne przychody przekraczają granicę 1,2 mld USD.

 

Więc wyobraźmy sobie, że przychód na taką centralną Europę wynosi nawet te 20 mln dolarów... Ech - "life's hard" :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...