Skocz do zawartości

[forester S-turbo '00r] Pilnie potrzebna pomoc - grzeje się


korzenny

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję pilnie pomocy. Jujtro wyjeżdżam, muszę dziś zrobić auto.

Nie wiem co się stało, wymieniałem wczoraj olej, filtr, sprawdzaną miałem klimę, odebrałem auto i zaczęło się strasznie grzać, prawie do czerwonego dochodziło jak wolno jechałem albo stałem. Może coś sknocili a może zbieg okoliczności. gaz się nie załąącza, domniemywać można, że nie dostaje ciepłej wody na ogrzanie, wiatraki dmuchają jak szalone, ale zimnym wiatrem... Mi to trochę na termostat wygląda, może się mylę bo nie jestem specem za dużym...

Prosze podpowiedzcie mi co to może być, gdzie to można zrobić, gdzie zanabyć części od ręki w razie co... hehe... tanio szybko i od ręki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczy czy masz ogrzewanie w kabinie, jeżeli nie to termostat się nie otwiera, może być tak, że spuszczali Ci płyn z układu i dolali płyn ale tylko do zbiorniczka wyrównawczego, sprawdż czy masz płyn w zbiorniku tam gdzie się go wlewa,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za pomoc... 1 - nieszczelny układ chłodzenia, dziura w tym plastikowym zbiorniku przelewowym, wypłynięta część płynu (zmyliło mnie to ze w zbiorniku wyrównawczym był FULL, we wcześniejszych autach moich jak był wyciek to i z wyrównawczego ciągnęło do sucha), no i przez wypłynięty płyn - zapowietrzenie.. Układ odpowietrzony, płyn dolany, a jutro albo wymiana chłodnicy, albo jeżeli ta będzie w bdb. stanie (w sensie cała jej reszta) to dorobiony będę miał ten zbiorniczek z aluminium...

 

Na szczęście to układ chłodzenia, ale jeszcze się okazało, że tuleje na wachaczach z tyłu do wymiany, wymieniona jedna guma na przegubie przednim i ogólnie auto mechanik z za miedzy ocenił na stan ładny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...