Skocz do zawartości

Roznice wyposazenia Forestera model 2008 a 2009


Gość szukran

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Forumowiczów.

Jestem tu nowy, wiec kilko słów o sobie.

Mężczyzna, 36 lat, stała żona i praca, posiadam od 2 lat auto bez wyrazu--czas na zmiany, mieszkam nad Baltykiem na jednej z 44 wysp.

Mój kolega kupił sobie Forestera 2.0 kilka miesiecy wstecz...a niech go! ...i po co?..miał takiego fajnego Renaulta ...PRZEZ NIEGO ZACHOROWAŁEM NA SUBARU!

Musze miec! Dopnę swego jeszcze w tym roku!...stąd moj temat.

 

Byłem w salonie Subaru w Szczecinie. Bardzo przyjemny I kontakt. Z marszu miałem jazde Foresterem 2.0 manual i Outbackiem 2.0 diesel. Cos pieknego....

 

Przegladajac info w necie zauwazylem jednak pewne rozboieznosci. Mianowicie: dealer mowil ze jezdzilismy nowym modelem , jednak sadze ze byla to gra slow gdyz wyglad byl identyczny do tego sprzed 2 lat.sadze ,ze byl to nowy model bo jeszcze nie dostali tego MY09.

Jednak ten ktorym jezdzilem byl jak najbardziej super.

Zastanawiaja mnie roznice w wyposazeniu tych aut. Np. czy w modelu sprzedanym np.w 2007r tylne fotele rowniez mozna odchylac w kierunku bagaznika? W tym ktorym jezdzilem bylo to mozliwe. Czy sa jeszcze jakies roznice?

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie przyszłego posiadacza Subaru :!:

Niestety moja wiedza jest tu znikoma, ale podaje Ci tu dwa linki do Forestera MY08 oraz MY09.

Forester MY08

http://www.subaru.pl/08forester_utility.html

Forester MY09

http://www.subaru.pl/09forester_versatility.html

Masz tam zakładki odnośnie wnętrza, wyposażenia, danych technicznych i innych ciekawych rzeczy.Miłej lektury :wink: :!:

Jest tu dość sporo użytkowników Forków wiec myślę że uzyskasz dość sporo informacji, polecam również szukajkę w wolnym czasie - upierdliwa ale to też spora kopalnia wiedzy.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiaja mnie roznice w wyposazeniu tych aut. Np. czy w modelu sprzedanym np.w 2007r tylne fotele rowniez mozna odchylac w kierunku bagaznika? W tym ktorym jezdzilem bylo to mozliwe. Czy sa jeszcze jakies roznice?

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

W forku odchylane były od zawsze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukran, poczytaj dokładnie to co w linkach od capricorn, i poszperaj na forum. Niestety jest to trochę pracochłonne, ale z drugiej strony, faktycznie znajdziesz tutaj mnóstwo informacji. Np. tutaj: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... &start=850 znajdziesz opinie nt. różnic między nowym a starym Forkiem. Na początku jest dużo spekulacji (zanim jeszcze oficjalnie pokazano nowego Forestera), oczekiwań, potem opini "fanów tradycji" (też do nich należę :wink: ), a potem wreszcie opinie osób, które posiadają nowy model :!: . Duzo czytania, ale warto! :mrgreen:

 

Przede wszystkim jeszcze raz umów się na jazdę próbna MY09. Dla wielu, ten nowy jest lepszy od poprzedniego modelu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Ty byłeś w tym salonie? Wątpię byś jeździł starym modelem, bo nie ma ich w salonach z pół roku już pewnie. Popatrz na jakies zdjęcia, trudno pomylić starego MY08 z nowym MY09. Jak masz mimo to kłopoty , policz końcówki wydechu. Nowy ma więcej. A kanapa odchylana do tyłu występuje także tylko w nowych modelach. W starych odchylała się, ale wyłącznie do przodu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje wszystkim za odpowiedz i poswiecony tym samym mi czas!

Zanim nabralem odwagi na zadanie pytania,kilka dni zarywalem noce i prace :-( na lekture

tego forum.

Co do auta z salonu, tobazowalem na wygladzie zewnętrznym prezentowanego Forestera.

Wyglad z zewnatrz mial ona taki jak te sprzed 2 lat , tylne swiatla mial trojkatne ,szresze u dolu nie tak jak w tym nowym prezentowanym ,w ksztalcie prostokata (no,raczej przypominajace prostokat).

Z tylu pasazerowie mieli MNOSTWO miejsca!!!! Bylem zachwycony komfortem za kolkiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZEZ NIEGO ZACHOROWAŁEM NA SUBARU!

Musze miec!

 

Takie podejście mi się podoba 8)

 

szukran, pamiętaj też o takiej rzeczy: wielokorotnie w wypowiedziach/materiałach mylone są lata modelowe i lata produkcji. A sierpień/wrzesień to mniej więcej taki okres, gdy w salonach pojawiają się wozy z kolejnego rocznika modelowego (w tym przypadku: MY'09) i materiały jego dotyczące, demówki mogą być jeszcze z poprzedniego rocznika modelowego (MY'08), choć wozy stojące w salonie do sprzedaży już z nowego (MY'09).

 

Zwracam też uwagę, że kupienie w tym roku samochodu MY'08 to zazwyczaj bardzo dobry deal finansowo, a jednocześnie różnice w wyposażeniu w stosunku do kolejnego MY są pewnie nieznaczne, tak że zastanów się, co wolisz: rabat, czy "choinkę zapachową" w standardzie :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...