Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Zaległe pozdrowienia dla jako, który pokazał mi co znaczy TURBO w Subaru. Dzięki za tę miłą przejażdżkę.

 

Poza tym pozdrawiam kierownika pięknego Leśnika S-Turbo w kolorze czerwonym, obok którego dziś parkowałem przed sądem w Lublinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sporo upolowałem, pozdrowienia dla:

- Pana w niebieskim forysiu turbo, który jechał za mną na alejach

- pana w srebrnym legasiu kombi DW XXXXX, który jechał przede mną na alejach (piękne trio 8) )

- outbacka w poprzedniej muszli, który jechał dzisiaj ok. 10 na wielickiej.

- legasia SPE, który ~15 stał w niepołomicach.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety a w warszawie to juz kompletna beznadzieja chyba ze impreza do imprezy.ale z drugiej strony jak sobie popatrze na te nadete stare geby w krawatach co to sie stiajami rozbijaja to mi sie zygac chce .albo to sie nazywa mega klopot wieku sredniego. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie nazywa mega klopot wieku sredniego
Powinni sobie Evo kupić ponoć obecna edycja ma miększe zawieszenie niż STI.

 

Wydaje mi się, że większość kierowców Legacy to inny typ ludzia niż my, dla tego rzadkiej mrygają. Zastanawia mnie jak to jest z OBK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z drugiej strony jak sobie popatrze na te nadete stare geby w krawatach co to sie stiajami rozbijaja to mi sie zygac chce

Pomyśl następnym razem zanim coś w podobnym stylu napiszesz i nie obrażaj innych. Co prawda nie jeźdzę STi a tylko WRX'em, ale mój pracodawca wymaga abym do "fabryki" udawał się pod krawatem. Zreszta "ten etat" umożliwił mi nabycie auta o jakim marzyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z drugiej strony jak sobie popatrze na te nadete stare geby w krawatach co to sie stiajami rozbijaja to mi sie zygac chce

Pomyśl następnym razem zanim coś w podobnym stylu napiszesz i nie obrażaj innych. Co prawda nie jeźdzę STi a tylko WRX'em, ale mój pracodawca wymaga abym do "fabryki" udawał się pod krawatem. Zreszta "ten etat" umożliwił mi nabycie auta o jakim marzyłem.

 

Są krawaty i krawaty. Myślę, że wszyscy znamy różnicę. Więc luzik. Tak samo jak są nadęci leasowcy i luźne legasiaki, które pozdrawiają :-) Nawet w wawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka ze Szczecina!!! :P Kto jest w posiadaniu Imprezy GL z 98roku i może mi pomóc w podłączeniu panela od sterowania szyb??? Albo chociaż da u siebie w aucie zerknąć jak idą kable do niego bo u mnie jest obcięta wtyczka i wisi 12 kolorowych kabli( auto kupione na przetargu). Ludziska pomóżcie!!!!!!!!!!!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...