Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam właściciela srebrnego E9 WI *****, który dziś wsiadł mi na chwilkę na ogon w okolicach Tamki. Gr1zly? Czy ktoś inny?

 

I pozdro dla Sykstusa od którego właśnie otrzymałem fajną przesyłkę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiej Imprezy WZ, który mnie minął wczoraj ok 21:00 na Wisłostradzie w stronę Łomianek. Chciałam go dogonić, ale jak rozpędziłam się :mrgreen: do 140 km/h :cool: to w szybkim tempie zaczął sie ode mnie oddalać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika budynia. Zobaczyłem budynia, gdy stał zaparkowany wzdłuż drogi, w dość dziwnym miejscu, za jakąś ciężarówką - wyglądało to tak, jakby doszło do jakiejś przycierki i panowie spisywali kwity. Ale mina kierownika budynia sugerowała, że był to chwilowy postój niezwiązany z niczym tak niemiłym, jak przycierka :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Korwina i jego czerwonego Evo widzianego w siedzibie ciemnej strony mocy na Wrocławskiej.

Dzięki dzięki, odpozdrawiam.

 

A przy okazji pozdrowienia dla adamusmaxa, który wieczorem (ok. 20 chyba) przemknął obok tejże jaskini i nie raczył nawet zaszczycić nas swoim spojrzeniem :razz: :wink:

 

...teraz mnie naszło, że to jednak może był Azrael?

 

...aaa i jeszcze pozdro dla michala spotkanego wczoraj na Wrocławskiej, czym ty przyjechałeś :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax, wlókł się po 21 Powsińską. No i skillowałem ciebie :mrgreen:

 

a to Ty byles na skrzyzowaniu z bonifacego, tak sie zastanawialem co za kreton meczy wloszczyzne w deszczu :mrgreen: - odpozdrawiam ;) pod solare podjezdzalem bo by Ci tak latwo nie pojszlo :razz: :mrgreen:

 

A przy okazji pozdrowienia dla adamusmaxa, który wieczorem (ok. 20 chyba) przemknął obok tejże jaskini i nie raczył nawet zaszczycić nas swoim spojrzeniem :razz: :wink:

 

gdziez to bylo - czerwonego pazdzierza bym wypatrzyl ;) i odpozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżutkie pozdro dla kierownika srebrnego wrx jadącego koło 12 jagiellońską od starzyniaka :)

Kto z forum parkuje za wielką bramą przy Jagiellońskiej 74? Widać tylko duży spojler z daleka :D ale rzuca się w oczy :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...