Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownika srebrnego Evo WE ***** ze znaczkiem ProMotor'a, z którym spotkaliśmy się w GalMok a następnie dokonaliśmy rytualnego przelotu al. Niepodległości. Strasznie idzie ten samochód :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam serdecznie... tych, ktorzy mnie jeszcze pamietaja ;). Ech, brakuje mi niestety czasu, zeby regularnie czytac forum :sad: . Ale za to tu zabawa jest nieprzecietna :twisted: . Gdyby ktos potrzebowal miejscowki wakacyjnej na slonecznej Ibizie (willa z widokiem na morze, basem z podgrzewana woda), to dajcie znac na priva :mrgreen: . !besos a todos! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Vivie w programie Club Charts pojawiło się STi z panem Maćkiem za kierownicą :cool:

 

Miał piękną.... trzodę na lusterku :mrgreen: Który to z forumowiczów??? :roll: :grin:

 

Jak srebrne to STI, to pewnie maciekSUBRU :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam dzisiejszych spotoogniskowiczow

 

Age, Vero, Age, Edyte, Kasie, Joasie, Bea, bimber, devlin, hogi, blue, lemon, simon, jako, michal, macieksubru, szkodnik, adi, misiekwaw, siela - jezeli kogos pominalem to przepraszam najmocniej to przez moja skleroze

 

i pozdrawiam man111 (manfred :mrgreen: ) ktory zaatakowal mnie superbem, obtrabil i obmacham w okolicach klopotowskiego ok 21.10 ;) tak sie dziwilem kto mnie tak atakuje w jakims pasciu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Age, Vero, Age, Edyte, Kasie, Joasie, Bea, bimber, devlin, hogi, blue, lemon, simon, jako, michal, macieksubru, szkodnik, adi, misiekwaw, siela - jezeli kogos pominalem to przepraszam najmocniej to przez moja skleroze

 

Termita pominąłeś, ale chłopak rzadko zagląda na The Forum, więc może Cię nie ubije :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...