Skocz do zawartości

Podzial na regiony ;-)


sfaragdas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 325
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mam papierek gdzies na to.

żółty ?? :mrgreen:

 

 

a to znaczy ze subaru sie calkiem inaczej jezdzi jak passatem?? bo nie rozumiem zabardzo...

zdecydowanie ! Na suchym odczujesz najpóźniej, ale na śliskim - momentalnie. Każdy kto prowadzi Subaru musi się nauczyć nim jeździć! Subaru zobowiązuje. Jako kierowcy tych aut ciągle podnosimy kwalifikacje i dbamy o bezpieczeństwo!!

 

moze na jakims spociku ;> hmmm a kiedy jakis bedzie i gdzie?? tylko nie kazcie mi wchodzic i szukac...

wejdź i szukaj! Wątek o spotach forumowych.

 

podobno jest z ursynowa dzielnicy Warszawy ale nikt go tu nie widzial ;)

są tacy co go widzieli, są , ale skutki tego odczuwam do dziś :idea: Można go też zobaczyć w sądzie...rodzinnym, no i w junkersie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki AllegroPower ;-) bede tam ale niewiem czy moja qpt@ bedzie ;/ bo dzis bede wiedzial co mi urzad celny powie...

 

zolty... hmm niewydaje mi sie zeby taki byl... ale mysle ze jak jestem daltonista to mi to nie przeszkadza ;-)

 

co do jazdy subaryna to duzo czytalem i faktem jest ze na suchym mozna lepiej zakrety brac, co do sliskosci to ponoc auto sie bardziej trzyma drogi... sprawdze juz niedlugo ;-)

 

hee ja go na zywo nigdy nie widzialem i wcale nie rozpaczam z tego powodu ;-) normalny facet jak my wszyscy ;-)

 

dobra to powiedzcie mi jeszcze co oznacza junkers??

 

bo wg slownika VW/Audi junkers oznacza instalacje LPG do auta ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze dobrze przeciez juz nic nie bede przerabiac... (bo mi sie kasa skonczyla )

 

ale napewno bede zaczynal od zawieszenia ;d

 

;-) a nie od spojlerow ktore i tak nie kupie bo te sa zajefajne ;-) auto jest zajefajne ;-) jedynie co to jak chcesz moge ci moj zderzak sprzedac a kupie sobie z GT po 98 ;-) bo ma fajniejsze kierunki ;-)... ale musisz mi polakierowac ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...