Skocz do zawartości

Gdzie z pasożytem na gokarty?


chudy_b

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mógłby ktoś polecić jakiś tor (torek) gdzie można by zabrać małego Kubicę i wsadzić w gokarta? Chodzi mi o Warszawę. Gdzies kiedyś szukałem po necie i wyszło mi, że młody musi mieć ponad 140cm. A mój 9-latek ma mniej. Są jakieś tory co nie bedą robic problemów?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz kurcze miałem przed chwilą to napisać. :grin:

Będę w Warszawie 27.07 - powrót z wakacji i chętnie bym z juniorami gdzieś pojeździł.

Tylko warunki :

1. nie zajeżdżone wózki,

2. dobra nawierzchnia - nie kostka brukowa

3. pomiar czasu

 

chudy_b 9 lat to już trochę późno.

na każdym torze mają chyba podkładki lub dodatkowe fotele, nawet mniejsze dzieci śmigają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudy_b 9 lat to już trochę późno.

na każdym torze mają chyba podkładki lub dodatkowe fotele, nawet mniejsze dzieci śmigają.

 

No wiem, że Kubicy z niego już pewnie nie będzie, ale przynajmniej Heidfield? :mrgreen:

Chodzi mi tylko spędzenie miło czasu w jakąs sobotę, czy niedzielę. Tak jak pisałem, w regulaminie jakiegoś toru były restrykcje co do wieku i wzrostu. Chciałbym usłyszeć opinie osób w stylu - słuchaj, byłem tu i tu. Jeździł bajtel w pieluchach i nikt się nie czepiał.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinni robic problemów w Blue City, Jacek jest wyrozumiały Wspomnij tylko o Lidze Gokartowej Forum Subaru, powołaj się na Agnieszkę i miłej zabawy życzę
to tam sa jeszcze kartingi? wydawalo mi sie wczoraj jak przejezdzalem ze zamkniete na glucho :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...