Skocz do zawartości

Ogranicznik prędkości w Foresterze 2.5XT?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc podłączę się tutaj.

W Dubaju jest wymóg, że każdy samochód musi być wyposażony w PISK przy 120 km/h. I akurat w Subaru PISK jest wkurzający bo nigdy powyżej 120 się nie wyłącza (tak jak w Audi czy Toyocie, że PISK jest raz, może dwa i gaśnie) i jeszcze do tego przypomina mi dzwonki monofoniczne z Nokii, których nienawidzę.

 

Pytanie jest proste :P Czy to będzie kwiestia przecięcia jednego kabelka/ wyjęcia bezpiecznika, czy trzeba będzie coś bardziej rozgrzebać aby zlikwidować PISK ???

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie do DT? Jak to w końcu jest, czy faktycznie Forester posiada ogranicznik prędkości max?

 

A druga sprawa związana z pytaniem Harvestera

W Dubaju jest wymóg, że każdy samochód musi być wyposażony w PISK przy 120 km/h. I akurat w Subaru PISK jest wkurzający bo nigdy powyżej 120 się nie wyłącza (tak jak w Audi czy Toyocie, że PISK jest raz, może dwa i gaśnie) i jeszcze do tego przypomina mi dzwonki monofoniczne z Nokii, których nienawidzę.

 

Pytanie jest proste :P Czy to będzie kwiestia przecięcia jednego kabelka/ wyjęcia bezpiecznika, czy trzeba będzie coś bardziej rozgrzebać aby zlikwidować PISK ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...