Skocz do zawartości

Super OES - Tor "Kielce"


Pancin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No impreza miodzio,klimat wspaniały a pogody lepszej nie mogło być w listopadzie :smile:

Jednym słowem : PIERWSZA LIGA ! Pancin szacuneczek za całokształt.

 

No Waszka Gratulacje :idea::lol: tak trzymać, patrząc na czasy w klasie gość , poprostu pierwsza trójka "amatorów" ich złomotała :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie świruj tylko mów,kiedy swoim potworem przyjedziesz ? :mrgreen:

 

Tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą :twisted: ale napewno z dwa trzy miesiące nie bede jeździł :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Hello!

Się działo się! Smsów się podczas jazdy nie pisze, więc niektórzy korzystali z darmowych minut i... dzwonili (...czy to w płot czy to bandę... ;) ):

dsc_2397.jpg

 

Subaraki były...:

dsc_2231.jpg

 

A kto mógł wygrać? Oooon:

dsc_2691.jpg

 

:)

 

KLYK KLYK PO WIĘCEJ FOT!

 

Wyniki:

Generalka

Klasy

 

Pozdrawiam, Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Fajna impreza,techniczna próba ,"las" mega zajarzysty....moja obecnośc miała charakter czysto obowiązkowy i strategiczny :twisted::mrgreen: i ...plan wypalił.I choc jechałem użyczonym E8 serią bez wydechu :mrgreen: i ze słabymi hamulcami,na starym slicku17" :mrgreen::mrgreen: ,to cieszę się ze taka mała róznica dzieliła nas wszystkich :lol: .Damian WICEMISTRZ-plan wykonany.

Wynik na oesie w dużej mierze zależy od zawieszenia,opony i mocy (w lesie pod góre) i poprostu trochę szczęścia i jak najmniej błędów...jeden błąd i jesteś 3sek w tył a na liście 5 miejsc w dół :mrgreen:

Gratki dla Kolegów zwycięzców!!! Jednak rózniece są tak małe,że nast sezon zapowiada sie ciekawie :!: .

GPUSZKO ,fajnie jechałes.....szkoda,że sie nie spotkalismy.Pozdro.

Janusz L.-mega czas GTkiem "prawie"serią :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FITNES, właśnie, dokładnie, widziałem że te Twoje auto jakieś nie Twoje było, bo zawsze wyglądało troche inaczej :wink:

Wynik na oesie w dużej mierze zależy od zawieszenia,opony i mocy (w lesie pod góre) i poprostu trochę szczęścia i jak najmniej błędów...jeden błąd i jesteś 3sek w tył a na liście 5 miejsc w dół :mrgreen:
to prawda, zauważyłem to :lol: na odcinek leśny auto mam zbyt słabe, lepiej radziłem sobie z kręciołkami

u mnie cywilne opony, moc seryjna a i tak udało się wklepać paru kolegom ze slikami w sti czy gt :twisted::mrgreen:

 

FITNES, spotkaliśmy się (w stołówce jadłem z moją pilotką obiad), chciałem pogadać o załatwieniu slików, bo wiem że załatwiasz :cool: , ale snułeś plan "jakby tu kupić loda do córeczki i żeby żona się o tym nie dowiedziała" :mrgreen:

 

balkonowa fota

dsc00151hi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

waszka, super wynik :shock: , auto doinwestujesz + odpowiednie slicki = gwarantowane zwycięstwa

 

Zadowolenie ważniejsze od zwycięstwa a fakt,że mam powody do zadowolenia.

W lesie zrobiłem drugi najlepszy czas dnia tracąc do najszybszego 0,2 sek i zostawiając za sobą całą grupę starych evo-wyjadaczy w mniej lub bardziej wypasionych furach :cool:

Na kartingu sobie kombinowałem jeżdżąc z włączonym i wyłączonym ABS zamiast cisnąć ile wlezie no i mnie ukarało :mrgreen:

Ja zaczynam dopiero przygodę z Evo,uczę się auta i kombinuję sobie jak nim szybko jechać.Nie będę się użalał,że nie miałem mocy,zawiasu itp itd bo to nic nie zmieni.

Wiem gdzie moje miejsce w szeregu i czym obecnie dysponuję ale robię dalej swoje (buduję dalej auto) i jestem dobrej myśi :twisted:

Cały ten sezon poświęciłem na budowę auta i kompletowanie części jeżdżąc mało w eliminacjach i różnymi autami ale w przyszłym poganiam trochę wyjadaczy,a co :razz:

Za miesiąc puchar jesieni,który udało mi się wygrać rok temu i mam nadzieję,że w tym roku również powalczę,ale już konkurencyjnym autem i w nowych barwach.......

 

PS.Warto dodać,że pierwszych trzech jechało jednym samochodem,ale ostry nie pozostawił żadnych wątpliwości,kto obecnie rządzi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz L.-mega czas GTkiem "prawie"serią :mrgreen::mrgreen:

 

Dzięki Fitnes, to wszystko dzięki treningom u Mega Trenera i podglądaniu sztuki jazdy jego i innych szybkich kolegów

 

............Mega?...........kogo ?........ :mrgreen::lol::mrgreen::lol: A koledzy śą rzeczywiście naprawde szybcy i przedstawiają najwyższy ,ale co cieszy podobny poziom.I o to chodziło ! :mrgreen:

Następny sezon będzie świetny i ciekawy..z miłą chęcia będę go obserwował z trybun :cry: ...

Wszystkim serdecznie kibicuje....!!!!!!!!!!!!

PS. ..."Fuksiarzom" nie kibicuje . :mrgreen::mrgreen::mrgreen: .... :wink:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...