Skocz do zawartości

Super OES - Tor "Kielce"


Pancin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to będzie się działo !!!! Frakcja Wielicko - NowoSądecka wybiera się na SuperOES dzień wcześniej. Jadą : Ja , ALEX , CARFIT , BUGI , i Jasiek (hondatanio).... może ktoś dołączy bo pokoje dwuosobowe a Nas nieparzyście :mrgreen: ...

 

No , przynajmniej będe miał wytłumaczenie że jak mnie zleją konkurenci, to wiadomo że przez grubą impreze :twisted:

 

[ Dodano: Czw Wrz 11, 2008 10:33 pm ]

Zresztą dla Carfita nocleg na ławce przy recepcji nie jest niczym nowym :mrgreen:

 

Nie bój żaby :twisted: recepcjonistki w Kielcach są całkiem sympatyczne :razz: :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Wrz 11, 2008 10:34 pm ]

biorąc pod uwagę prognozę pogody to z rana mógłby być "trochę" zziębnięty :razz:

 

Z rana to Alex będzie jeździł z podnośnikiem i kluczem do kół :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było MEGA :!: :shock: choć wszystkiego nie pamietam :twisted: . Gratulacje dla Vito za wyjecie I miejsca :idea: .Zmiana auta wyszła na dobre :lol:

Mój wczorajszy wynik jest chyba największym moim życiowym sukcesem :mrgreen: Kto mnie widział ten wie dlaczego :twisted: :wink:

Wyniki :arrow: http://automobilklub.kielce.pl/userfile ... Wyniki.htm

 

P.S. Pojawiła sie na superoesie topowa N-ka EVO :shock: , niedługo żeby namieszac w klasyfikacji trzeba sie chyba przesiąść na S2000 :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem już będę miał ręczny,który raz mi zadziałał na s5 :twisted: :razz:

 

:mrgreen:

 

 

P.S. Pojawiła sie na superoesie topowa N-ka EVO :shock: , niedługo żeby namieszac w klasyfikacji trzeba sie chyba przesiąść na S2000 :roll: :mrgreen:

 

http://img362.imageshack.us/my.php?image=cam3341jd3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było MEGA choć wszystkiego nie pamietam

O tak :!: :mrgreen:

Dzięki Carfit. Wiesz jak jest: "Evo idzie środkiem..."

:wink: :mrgreen:

eee widze ze Alex na emeryturze jeszcze nie zapomniał jak się jeździ aczkolwiek, żeby 2x BMW go robiło to nie przystoi

Chodzi o to, że zapomniałem :cry: Różnica do czołówki była ogromna :!:

W każdym razie wyjazd był świetny. Dzięki Carfit,że mogłem trochę pokatować Twojego parcha :!:

co Danielowi się stało, że N/K ?

Spieszył się do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
buni, dzięki .

Subaru wygrało {quote]

 

Wygrał Zbyszyek - auto nie ma znaczenia:)

wreszcie ktoś normalny kto ma EVO :wink: :mrgreen: coś mądrego powiedział :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

cisza cisza ..... tak dobra impreza, że nie ma za bardzo na co ponarzekać :twisted:

 

a na serio, to ja się bawiłem wybornie :!: pogoda rewelacja, orgnizacja wzorowa, sprawnie szybko no i klimat .... nieosiągalny dla co poniektórych konkurencyjnych imprez :grin: tak trzymać w przyszłym sezonie! moja pilotka będąc w ogóle pierwszy raz na miedzianej stwierdziła, że impreza świetna i w przyszłym roku obowiązkowo częściej na miedziankę musimy jeździć ....... tylko jeden warunek sobie postawiliśmy, który trzeba spełnić .... komplet slicków :cool:

 

pozdr. matt

 

P.S. aha, jedyne do czego można się przyczepić to brak jakiejś kiełbachy czy innego ciepłego żarełka w ramach wpisowego, myślę, że przy frekwencji kieleckiej koszt niewielki a wówczas śmiało SuperOes może kandydować do wzorca imprezy "amatorskiej" :grin: aha no i panowie co puszczają/ odliczają też mogliby się postarać a nie 5 sekund komendy upychać do 2 :roll: wiem, że to może pierdoła ale diabeł tkwi w szczegółach :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...