Skocz do zawartości

McRae Gathering


herrkam

Rekomendowane odpowiedzi

TYLKO STAN NA SERWISIE SIE WYSIUSIAC, TO JA BENDE MIAL 2

watpie.. frakcja szkocka jedzie w sile dwoch imprez - w kazdej bedzie w..... no, wnerwiona kobieta (tego sie obawiam...) wiec nici z rabunku :mrgreen: ponadto bedziemy wspomagani przez zaloge sti08 aka 'mysza' w sile 2 chlopa (slownie dwoch)..... :razz:

kawior!

a kto mnie zamawial? :mrgreen:

ja nie bede palcem pokazywal, ale jak strzele w ten wstretny..........

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

:razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 351
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

watpie.. frakcja szkocka jedzie w sile dwoch imprez - w kazdej bedzie w..... no, wnerwiona kobieta (tego sie obawiam...) wiec nici z rabunku :mrgreen: ponadto bedziemy wspomagani przez zaloge sti08 aka 'mysza' w sile 2 chlopa (slownie dwoch).....

 

 

stary, niech was 20 jedzie... nic to nie da ,pozatym nie mysl sobie ze bede "wolnym pim-pongiem" , będę wspomagany srebrnym wrx-em (ROBO) i ... i wiele innych :) hehe

 

p.s - to wy tez biezecie kobiety ze sobą ? w sumie to nie wiem po co ale ok , ja tez swoja wezmę :) NIECH MA !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIECH MA !!

obawaim sie, ze to my bedziemy miec... suszone glowy.... :???:

konwoj tysiac aut bedzie sie poruszal raczej wolno.. wynudzimy sie i tyle....

t8lek, mam plana - kobialki niech jada srebrnym, my razem w czarnym... pasi? :twisted:

:razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary, niech was 20 jedzie... nic to nie da ,pozatym nie mysl sobie ze bede "wolnym pim-pongiem" , będę wspomagany srebrnym wrx-em (ROBO) i ... i wiele innych hehe

 

hehe dokladnie a w wrx'ie jeszcze chyba z 3 moich kolegow + ja rzecz jasna... :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wy tez biezecie kobiety ze sobą ? w sumie to nie wiem po co

 

ja tez niewiem :???: :shock: jak pragne zakwitnac, pojecia nie mam :mrgreen:

 

kobialki niech jada srebrnym, my razem w czarnym... pasi?

 

odwrotnie... i szafa gra! :mrgreen:

 

nie mysl sobie ze bede "wolnym pim-pongiem"

 

emgie01, no w Imprezie, to bedziesz "szybkim ping-pongiem" :mrgreen:

 

kawior!

 

a kto mnie zamawial?

 

ja kawioru nie zamawialem :roll:

 

 

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centralny off topic :mrgreen: ale ze troche zwiazany z tematem to zapytam tutaj :mrgreen:

Wczoraj sobie przypomnialem ze moj MOT wygasl miesiac temu :mrgreen: - pojechalem na test i wszystko talala :mrgreen: oprocz ....................................................... CO2 w spalinach :twisted: (moj 3 calowy wydech bez katalizatora sie objawil) Pytanie brzmi - ma ktos jakas rade na redukcje CO2 w spalinach ?? Oprocz wstawienia oryginalnego wydechu oczywiscie...

 

A zwiazek z tematem jest bo jak nie przejdzie motu to .......... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi - ma ktos jakas rade na redukcje CO2 w spalinach ?? Oprocz wstawienia oryginalnego wydechu oczywiscie...

 

slyszalem o takich Imprezach (classic), co to zdaly ten egzamin jako bodajze BMW 7ka (podobienstwo udezajace, pan na stacji diagnostycznej mial "zly dzien") :mrgreen: ale nie bede pokazywal palcami, od kogo to slyszalem :razz: :mrgreen::mrgreen:

 

a serio, firmy dlubiace w Subaru maja takie specjalnie pospawane MOT-kity wydechow ktore wypozyczaja za pasztetowe pieniazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi - ma ktos jakas rade na redukcje CO2 w spalinach ?? Oprocz wstawienia oryginalnego wydechu oczywiscie...

 

slyszalem o takich Imprezach (classic), co to zdaly ten egzamin jako bodajze BMW 7ka (podobienstwo udezajace, pan na stacji diagnostycznej mial "zly dzien") :mrgreen: ale nie bede pokazywal palcami, od kogo to slyszalem :razz: :mrgreen::mrgreen:

 

a serio, firmy dlubiace w Subaru maja takie specjalnie pospawane MOT-kity wydechow ktore wypozyczaja za pasztetowe pieniazki.

Chcialbym sprawe rozwiazac nie tylko tymczasowo :mrgreen:

A zeby tutaj nie zasmiecac to LINK i tam czekam na jakies sugestie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ello...widze ze naklejek za duzo macie a moich mi jeszcze nawet nie doslano :cry: ..no ale mam gleboka nadzieje ze dojda na poczatku nast tygodnia...

 

emgie01...gratuluje zakupu :mrgreen: !!!

Wiec bedzie wesolo za tydzien...sztuki wypastowane juz macie??hehe..ja jeszcze czekam na odp chwile,haha...obym sie nie przeliczyl :lol:

aaa,jakies info o pogodzie w nast weekend???sprawdzal juz ktos??pozdrooo

 

[ Dodano: Sob Sie 23, 2008 12:11 pm ]

:mrgreen::mrgreen:

sorrki ze pisze drugi Post..ale wyobrazcie sobie ze napisalem poprzedni,wylogowalem sie i moment pozniej wlozono mi do reki naklejke,hahhah :mrgreen::mrgreen: ..tak wiec nic nie stoi mi juz na przeszkodzie...

 

aaa,widze ze tutaj na Forum pelny wypas automat mamy,heheh..nie mas spamowania,hahah :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu, wsystkich 2?
Jesli mnie pamiec nie myli to tylko na jednym byles A z tego co pamietam juz ok 5 ich bylo No ale fajnie ze sie TYM razem spotkamy po raz DRUGI

 

sie panowie nie licytujcie :razz: ta Szkocja jakos tak po prostu daleko... albo Anglia (zalezy jak na to spojzec :mrgreen: ) juz raz nawet siedzielismy w samochodach i jak nam kolega - ze sie tak zajakne - tom tom zapodal jak to jest daleko, to nagle nam sie przypomnialo, za ja) nie wylaczylem zelazka, kogii) nie zamknal drzwi i nie zgasil swiatla w lodowce.

 

:mrgreen:

 

zalatwi tez pojawienie sie nas na stronie emito.net...

 

bylo juz zalatwione, zanim jeszcze wiedzialem o McRae Gathering'u :wink: Jedyny minus jest taki, ze impreza koliduje z kawalerskim jednego z adminow portalu :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisali o Was i to za oceanem, w bardzo poważanym serwisie interentowym :cool:

 

http://www.motorauthority.com/news/moto ... lin-mcrae/

 

When the idea of the convoy to commemorate the life of Colin was born, we never dreamt 1300 Subarus would be taking part. We even have Subarus joining us from all over Europe, from Poland and the Ukraine to France and Spain, while some fans are flying in especially from Australia and Argentina to be part of this memorable occasion,” said Grant Hendry, one of the McRae Gathering’s organizers.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...