Skocz do zawartości

Sprowadzac czy nie?


leflow90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczow i serdecznie pozdrawiam. Jako ze jest to moj pierszy post, prosze miejcie wyrozumialosc jesli napisalem cos nie tak lub nie tu gdzie trzeba,ale przejde do sedna... Jako ze jestem wielkim fanem marki Subaru a konkretnie Imprezy WRX to tez od dluzszego czasu szukam owego modelu i powiedzmy ze jestem juz na dobrej drodze. Otoż ojciec mojej ukochanej kobiety to byly celnik i znajomosci jakis tam ma...Poiedzial ze jest mi w stanie pomoc sprowadzic taki samochod z 2005 roku z przebiegiem do 50tys mil, po lekkim uderzeniu. Jako ze wszystkie prowizje, oplaty i transport beda znacznie mniej mnie kosztowac. Samochod tutaj w Polsce na gotowo wyjdzie mnei okolo 15tys dolarow...Jedyne co moze mnie amrtwic w tym wszystkim to to ze nie moge obejzec tego samchodu z bliska, ocenic jego stanu technicznego, pozostaja tylko zdjecia... Macie doswiadczenie z tego typu zakupami??

 

[ Dodano: Pon Maj 19, 2008 11:32 pm ]

auto jest w Usa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dlamnie za duzo zachodu :P Ja bym sie nie bawil z tego wzgledu ze auto wypada bardzo ubogo. Nie ze wzgledu wyposazenia albo cus, tylko przez wzgledy techniczne, Spec US nie sa obspawane, maja gorsze zawieszenie, gorzej hamuja itp itd. Ja bym wolal dorzucic pare klockow i kupil bym w Spec EU, ktore juz w/w wad nie maja. W Pazdzierniku jak bylem przy kupnie Imprezy po wizycie w salonie uslyszawszy odpowiedz negatywna na pytanie "czy sa jeszcze sedany ?" - szczerze mowiac pierwszy raz poczulem sie jakbym dostal gola du... w pysk - sam chcialem poszukac cos z US ale jak sie dowiedzialem ze maja taki "feler" zrezygnowalem i teraz jezdze brzydkim hatchback'eim :razz: :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Oczywiscie jestem baaaaaaaaaardzo zadowolony ze swojego autka :D. Niech inni bardziej doswiadczeni i posiadacze Spec US sie wypowiedza na ten temat.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vasquez tylko weź pod uwagę jakie auto można w polsce kupić za 15 tysięcy zielonych - w sensie z którego roku i w jakim stanie.

Tutaj wiesz co masz. Wiesz jak auto jest naprawione, a zaoszczędzoną kasę można wydać choćby na lepsze hamulce do US spec`a... o ile będzie taka potrzeba bo nie każdy kto kupuje WRX od razu zamienia się w profi rajdowca i gania 200 km/h po lesie.

 

leflow90 :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=439175#439175 trochę informacji o różnicach między US a EU spec. A jeśli chodzi o "doświadczenie z tego typu zakupami" to zagadaj do forumowicza xbike. Ciężko będzie znaleźć kogoś kto ma mniej doświadczenia w tym temacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vasquez nie każdy kto kupuje WRX od razu zamienia się w profi rajdowca i gania 200 km/h po lesie.

 

Niemialem nawet na mysli tego Pablonas , ja mysle ze te czynniki, ktore sa w spec EU a niema w US wplywa na konfort jazdy a nie na "leśnego rajdowca". Bo jaka jest idea kupowanie US speca a potem wkladanie zyliony złotych jak to i tak bedzie US spec i ludzie beda sie krzywo na niego patrzyc podczas sprzedazy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow i serdecznie pozdrawiam. Jako ze jest to moj pierszy post, prosze miejcie wyrozumialosc jesli napisalem cos nie tak lub nie tu gdzie trzeba,ale przejde do sedna... Jako ze jestem wielkim fanem marki Subaru a konkretnie Imprezy WRX to tez od dluzszego czasu szukam owego modelu i powiedzmy ze jestem juz na dobrej drodze. Otoż ojciec mojej ukochanej kobiety to byly celnik i znajomosci jakis tam ma...Poiedzial ze jest mi w stanie pomoc sprowadzic taki samochod z 2005 roku z przebiegiem do 50tys mil, po lekkim uderzeniu. Jako ze wszystkie prowizje, oplaty i transport beda znacznie mniej mnie kosztowac. Samochod tutaj w Polsce na gotowo wyjdzie mnei okolo 15tys dolarow...Jedyne co moze mnie amrtwic w tym wszystkim to to ze nie moge obejzec tego samchodu z bliska, ocenic jego stanu technicznego, pozostaja tylko zdjecia... Macie doswiadczenie z tego typu zakupami??

Zdaje się że jest jakiś konkurs na najciekawszy post na forum? Czy coś takiego. Może to by się nadawało. :twisted:

Jednak dzisiejsze CBA to już nie to co kiedyś :twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszac : mam znajomosci, bynajmniej nie mialem na mysli zadnych przekretow podatkowych, zanizania cla czy cos podobnego. Chodzilo mi o czlowieka ktory jest w stanie we wszystkim pomoc, tzn wypelnic dokumenty czy zalatwic transport... Widac drób zdazyl odcisnac swoje pietno na spoleczenstwie polskim :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...