Skocz do zawartości

IV TJS Tor KIELCE 15 Maja (czwartek)..F I L M Y !!!


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie bomba.Każdy trening i masa nowych informacji o aucie,technice jazdy itp zostaje w głowie.

Esilonszacuneczek i szkoda,że nie mogłeś zostać z nami :sad:

Fajnie,że powoli zaczyna się robić konkretna grupa,która chce się spotykać,trenować i wymieniać się wiadomościami.

 

[ Dodano: Czw Maj 15, 2008 10:40 pm ]

:evil::evil::evil:

 

a trasa była taka piekna dzisiaj

 

Następnym razem będzie jeszcze piękniejsza :wink: Głowa do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziekuje (wraz z bratem) wszystkim za sympatyczne spotkanie i rozwojowa pojezdzawke. Bylo naprawde bardzo konkretnie jak na taka impreze - malo towarzyskich [moderator czuwa], mnostwo jezdzenia :)

 

Najszybszy jak zwykle ten sam pacjent, ale on juz tak ma :)

 

Zdalaby sie tabelka z czasami, gdyby ktos mogl podrzucic. Niektore wyniki byly bardzo ciekawe.

 

Montujcie jak najszybciej kolejna pojezdzawke - melduje sie na bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro tzn. dzisiaj ale w późniejszych godzinach wrzuce fotki i zmontuje jakiś filmik. Impreza udana w 104 %. Pozdro dla wszystkich przybyłych. Oby tak(a nawet lepiej jeśli to możliwe) dalej

 

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i udało mi się w końcu dojechać. Impreza super. Zebrałem nie tylko bagaż ale chyba całą ciężarówkę nowych informacji nt. mojego samochodu i sztuki jeżdżenia nim (dzięki wielkie FITNES). Może czasy nie za fajne ale przyjemność z jazdy ogromna :mrgreen:

Pozdro dla wszystkich poznanych i tych już znanych.

Napewno zrobię wszystko aby być jak najczęściej.

Dzięki wszystkim i za wszystko :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asfalt jest zupelnie inny niz na zewnatrz, bardzo przyczepny, wiec opony leca.

ze spotkania na spotkanie coraz fajniej i coraz bardziej wyrownany poziom, no zbyszek "lekko" odstawal :mrgreen::twisted:

powoli robie postepy w nawrotach i beczkach - dzieki fitnes, bardzo celne uwagi.

probe waszka ustawil swietna, choc przez pierwsze 2 kolka myslalem ze nie ma opcji zapamietac :lol: :razz:

do nastepnego :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosik mało tych zadowolnionych...........piszcie co mamy poprawic...co zle,co dobrze i...jak chcecie.........a chcecie następne?.......co niektórzy chcą..hehe....i pewnie będą...pozdro.

 

[ Dodano: Pią Maj 16, 2008 11:14 pm ]

ABT...co ja tam cienki żuczek mogłem ......... :sad: ............ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosik mało tych zadowolnionych...........piszcie co mamy poprawic...co zle,co dobrze i...jak chcecie.........a chcecie następne?.......co niektórzy chcą..hehe....i pewnie będą...pozdro.

 

Co? koniecznie domagasz sie aby cie pochwalić? ... :mrgreen:

No to masz: było fajnie jak zawsze!

 

Tylko pogoń trochę sołtysa z tymi filmami :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosik mało tych zadowolnionych...........piszcie co mamy poprawic...co zle,co dobrze i...jak chcecie.........a chcecie następne?.......co niektórzy chcą..hehe....i pewnie będą...pozdro.

 

Najważniejsze,żeby wyjechać z treningu z większą wiedzą niż się na niego przyjechało :smile:

Mam plan na następny TJS ale nie powiem :razz: :wink:

Powiem tyle,że jeśli wypali to będzie to strzał w 10 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny material. czy bedzie ciag dalszy :?:

niektorzy pracowali nad zmniejszeniem srednicy ronda i chca zobaczyc efekty :lol::mrgreen:

Materiał będzie.Mnie też ta średnica ronda się zwiększyła od ostatniego TJS :roll:

wyglada, ze zaraziles sie ode mnie. sorry :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...