Skocz do zawartości

turbina - domowe metody testowania


borcenty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak sprzedawalem jeden na forum, to nawet nikt sie nie zapytal. :lol:

Lepiej zamawiajcie indywidualnie, bo gosc podale prawdziwo wartosc paczki na deklaracji celnej (mial kiedys podobno klopoty z powodu zanizania wartosci), jak kazdy zamowi sam to jest wieksza szansa ze ominie clo niz jak paczka bedzie miala wartosc np $500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedawalem jeden na forum, to nawet nikt sie nie zapytal. :lol:

Lepiej zamawiajcie indywidualnie, bo gosc podale prawdziwo wartosc paczki na deklaracji celnej (mial kiedys podobno klopoty z powodu zanizania wartosci), jak kazdy zamowi sam to jest wieksza szansa ze ominie clo niz jak paczka bedzie miala wartosc np $500.

 

Ale koszty transportu beda wieksze. Kabel ma koncowke USB wiec bedzie to mozna podciagnac pod "computer parts", a to jest bez cla. Wiec ostatecznie trzeba bedzie tylko VAT zaplacic. Tak czy siak, razem wyjdzie na pewno taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polo, spróbuj jeszcze czy dziala z programem RomRaider http://www.romraider.com/

Zeby miec lepsza rozdzielczosc, wiecej danych w funkcji obrotow nalezy logowac tylko te dane, ktore nas w danym momencie interesuja. Jak zaznaczycie wszystko to bedziecie miec dane co 1000 obrotow lub cos w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, ten program mi się wiesza przy wczytywaniu. Zainstalowałem na drugim kompie- to samo. Nie wiem czy to nie wina tego że to jest beta !

 

PS. Tylko nie wiem po co ja to wszystko odpaliłem skoro podczas ostatniej wizyty w pewnym serwisie diagnostycznym powiedzieli mi że słyszę niepokojące dzwięki których nie ma i nazwali mnie hipochondrykiem :twisted:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, podziękował za tego romraidera jak to ma być bardziej proste od podpięcia manometru....

 

Drugi dzień bawie się z czystej ciekawości i mam mega problemy, odpalenie programu (gryzienie się z wirtualnymi portami Bluetooth)w końcu poszło , poźniej interpretacja danych , dalej nie wiem gdzie jest doładowanie ... masakra to jest dobre jak ktoś się w tym orientuje ...

 

dzięki ja nie polecam... za dużo zachodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sprobuj z openecu - www.openecu.org.

 

"OpenECU.org is a place to shed light on the once 'dark art' of logging, tuning, and reflashing of modern engine computers (ECUs)" :mrgreen:

Konkretnie ECUExplorer powinien pomoc. Chetnie pomoge, ew przetestuje na moim.

http://www.tari.co.za/blog/2008/05/ecuexplorer-v3025/

 

PS Ja sie nadal pisze na tactrixa.

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam pod reka kabelka, zeby Ci pomoc. Kody p0244 - p0246 odpowiadaja za turbo

P0244 powinno Cie chyba interesowac. Zastosowales sie do instrukcji ? rozlaczenie zielonego kabelka pod deska itp?

 

Mysle, ze lepiej nie grzebac za duzo - chyba, ze ktos doswiadczony z forum Ci pomoze.

 

pozdrawiam,

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mam jeden problem , mam zebrane dane do pliku z interesujących mnie sensorów itp ale nie moge wsadzić ich do tego arkusza który przygotowuje wszystko - aby je móc zinterpretować

 

tak czy inaczej ja się bawie z tym ... sztuka dla sztuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...