Skocz do zawartości

Zapisy na koszulki forumowe


bociek

Który wzór uważasz za kawiorowy i w której najchętniej będziesz się lansować?  

22 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

bociek_krakow, daj aflincie z moimi koszulkami też ramki pod blachy, jeżeli nie jest to kłopot :smile: .

Pozdrawiam

Agnieszka

 

ooo... dla mnie też :mrgreen:

Oczywiście jak będą bez nicka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bociek_kraków, pewnie padasz na nos ze zmęczenia :lol: Mam jednak nadzieję, że koszulkę dla mnie udało Ci się też wyprodukować. Wkrótce wyjeżdżam z Krakowa, więc bądź tak miły i daj moją koszulkę aflincie. Mogę mu zapłacić gotówką na Plejadach lub przelewem na Twoje konto (wtedy proszę numer na PW).

Dziękuję z góry i pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aflinta zabral koszulki wiec prosze go szukac. Musialem wprowadzic drobne zmiany w produkcji i nie bylo juz czasu konsultowac z Wami tych zmian. Produkcje zakonczylem w srode o 17-ej a koszulki przekazalem Artkowi o 20-ej. Z wielkim bolem ale sie udalo. Dane przesle w niedziele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bociek_krakow, bardzo dziękuję za koszulki i ramki :smile: . Proszę Cię o przekazanie numeru konta, żebym się mogła rozliczyć.

 

Dziękuję aflincie za przywiezienie mojego zamówienia :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olleo Spokojnie nic się nie rozpadnie. To jest podkład żeby się właśnie nie rozpadło!!

 

Wiem że otrzymaliście koszulki (nie wszyscy) z zmienionym rozkładem haftów lub bez nadruków.

Tak jak pisałem wcześniej na tych modelach nie miałem możliwości haftowania np. na rękawach. Nicki miały być wykonane metodą nadruku ale stwierdziłem że skoro reszta jest haftem to nick też zrobię jako haft.

Niestety nie było już czasu konsultować zmian z Wami dlatego sam zmieniłem rozkład haftów.

Jednak mam nadzieję że koszulki się podobały.

 

Na PW przesłałem hurtowo dane do przelewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziękuję za koszulki i dostawę na Plejady.

 

Z nadruków wyszło trochę na to, że goory to świnia, ale cóż... Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :-)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...