Skocz do zawartości

Gwóźdź programu


Jakublad

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę, bo muszę gdzieś to napisać. Złapałem dziś czwartego gwoździa w tym miesiącu. Najpierw było lewe tylne koło (jeden gwóźdź), prawe tylne (dwa), a teraz lewe przednie. Tamte wydawały się przypadkowe, ale ten dzisiejszy jest tak precyzyjnie umieszczony, że nie wygląda mi na przypadek. Na razie nikogo nie podejrzewam, ale coś mi tu wygląda na złość, zawiść, zazdrość. :-( W końcu dla niektórych mogę wyglądać zbyt młodo, jak na uczciwego posiadacza Subaru. ;-)

 

Wszystkim życzę dróg bez gwoździ, a sam jutro jadę do wulkanizacji. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dla niektórych mogę wyglądać zbyt młodo, jak na uczciwego posiadacza Subaru.

 

We wontku "kto jezdzi subaru" Arnus wyjasnil doglembnie te kwestie. Ni ma uczciwych posiadaczy Subaru, so tylko tacy co se ukradli wiency i jezdzo lepszymi. I przestan wreszcie wyrywac te kolce z opon, bo przydzie zima i nie bedziesz mial na czym jezdzic.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze obok Ciebie jest fabryka gwozdzi / duzy zaklad stolarski / budowa? :)

 

Tak na powaznie - jakby ktos chcial Ci zrobic przykrosc, to pewnie najpierw by tym gwozdziem przejechal po lakierze... Znam tez gorszy przypadek (dotyczyl innej marki) - znajomemu, oprocz poprzebijania opon, pocieli zyletkami czy nozem cala tapicerke... Takze moze to naprawde tylko (dziwny) zbieg okolicznosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę, bo muszę gdzieś to napisać. Złapałem dziś czwartego gwoździa w tym miesiącu. Najpierw było lewe tylne koło (jeden gwóźdź), prawe tylne (dwa), a teraz lewe przednie. Tamte wydawały się przypadkowe, ale ten dzisiejszy jest tak precyzyjnie umieszczony, że nie wygląda mi na przypadek. Na razie nikogo nie podejrzewam, ale coś mi tu wygląda na złość, zawiść, zazdrość. :-( W końcu dla niektórych mogę wyglądać zbyt młodo, jak na uczciwego posiadacza Subaru. ;-)

 

Wszystkim życzę dróg bez gwoździ, a sam jutro jadę do wulkanizacji. ;-)

 

proponuje zalozyc ultrasilny elektromagnes i wykrywacz min przed kolami :wink:

oczywiscie z gwozdziami aluminiowymi i innymi bedzie problem

 

zyga

a mamusine subaru z always skrzydlami jest beeeeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slowem, twoje opony to prawdziwe blachary, sadze ze mala wizyta u specjalisty pomogla by im odzyskac tozsamosc i pomoc w sprecyzowaniu rodzaju srodowiska w jakim powinny sie obracac. Co juz z reszta ktos juz tu slusznie zasugerowal, z mala jednak poprawka, specjalista od oponiarskich cisnien to PSIcholog, nie mylic z psichologiem ktory zajmuje sie podobnymi problemami wsrod czworonogow, wystepuja rowniez BARolodzy, zwlaszcza w polsce, ale do tych nalezy podchodzic z duza ostroznoscia.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...