Skocz do zawartości

Pozdrowienia od Petter'a Solberg'a


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

Przemeq, well done 8) to ja juz sie pisze z Toba na nastepny wypad bo widze, ze Ty masz dobre uklady z elyta :twisted:

 

Układów nie mam żadnych - w tym przypadku potrzebna była odrobina sprytu 8) . Jeśli Ci to z mojej strony wystarczy, to możemy jeździć 8)

 

A może by tak założyć temat - "Kto planuje jechać na WRC niech się wpisuje" :roll: :?: Może dzięki temu łatwiej byłoby zebrać paczkę ludzi i dzięki temu np. obniżyć koszty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przemeq, jaka jest szansa, ze akurat wybierzesz sie do tego miasta gdzie nastepny rajd? Masz z gory ustawiony plan voyage'y czy mozesz sobie dobrac tak zeby pokryc z kalendarzem WRC? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka jest szansa, ze akurat wybierzesz sie do tego miasta gdzie nastepny rajd?

 

Jeszcze kompletnie nie wiem, jaka jest szansa - przez to "zamieszanie" związane z SSS w Atenach nie zdążyłem jeszcze usiąść do planu WRC i próby takiego dostosowania swoich podróży (możliwości nie za wielkie, ale są), żeby jeszcze trafić na jakiś rajd. Dam znać natychmiast, jak coś ustalę.

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego weekendu - ja się właśnie zbieram na lotnisko 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, poraz kolejny jestem "zmuszony" Ci pogratulować :!: :wink:

 

Cała przyjemność po mojej stronie :mrgreen:

 

Nie wątpię, że za jakiś czas pojawi się skan, żeby każdy mógł sobie pobrać wydrukować i powiesić.

 

Oczywiście, że tak będzie. Jak już sobie zadałem "trud" zdobycia tego autografu (była to też oczywiście przyjemność "zapolować" na Piotrusia :mrgreen: ), to chcę doprowadzić sprawę do końca...

 

Skan powinien się pojawić około wtorku-środy, bo jutro nie będzie mnie w biurze, a więc nie będę miał dostępu do skanera.

 

PS. Cieszę się, że moja inicjatywa spodobała się Forumowiczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - nie czekałem na wizytę w biurze, poszedłem do Copy General i tam mi za 12 PLN ( :roll: ) zrobili skan. Niestety na Forum nie mogę wrzucić obrazka w oryginalnym rozmiarze (ograniczenie 800x600), a nie mam dostępu do żadnego serwera, gdzie mógłbym go wrzucić... Zamieszczam więc zmniejszony skan, a chętnych na wersję pełnowymiarową proszę o zgłaszanie się na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...