Jump to content

Pozdrowienia od Petter'a Solberg'a

Flipper
 Share

Recommended Posts

Przemeq, well done 8) to ja juz sie pisze z Toba na nastepny wypad bo widze, ze Ty masz dobre uklady z elyta :twisted:

Układów nie mam żadnych - w tym przypadku potrzebna była odrobina sprytu 8) . Jeśli Ci to z mojej strony wystarczy, to możemy jeździć 8)

A może by tak założyć temat - "Kto planuje jechać na WRC niech się wpisuje" :roll: :?: Może dzięki temu łatwiej byłoby zebrać paczkę ludzi i dzięki temu np. obniżyć koszty...

• Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przy okazji Moniqa se będzie mogła zobaczyć, co dostanie od Mikołaja

Przemeq...padłam!!teraz powstałam i dalej jestem w szoku !!! jesteś WIELKI!!

nie noo.szokkk...dobrze że nie ma Cie teraz blisko bo...albo źle..sama nie wiem :wink:

Przemeq, jaka jest szansa, ze akurat wybierzesz sie do tego miasta gdzie nastepny rajd? Masz z gory ustawiony plan voyage'y czy mozesz sobie dobrac tak zeby pokryc z kalendarzem WRC? :twisted:

jaka jest szansa, ze akurat wybierzesz sie do tego miasta gdzie nastepny rajd?

Jeszcze kompletnie nie wiem, jaka jest szansa - przez to "zamieszanie" związane z SSS w Atenach nie zdążyłem jeszcze usiąść do planu WRC i próby takiego dostosowania swoich podróży (możliwości nie za wielkie, ale są), żeby jeszcze trafić na jakiś rajd. Dam znać natychmiast, jak coś ustalę.

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego weekendu - ja się właśnie zbieram na lotnisko 8)

Przemeq, poraz kolejny jestem "zmuszony" Ci pogratulować :!: :wink: Dobry pomysł z tą dedykacją dla forumowiczó :!:

Nie wątpię, że za jakiś czas pojawi się skan, żeby każdy mógł sobie pobrać wydrukować i powiesić.

Przemeq, poraz kolejny jestem "zmuszony" Ci pogratulować :!: :wink:

Cała przyjemność po mojej stronie :mrgreen:

Nie wątpię, że za jakiś czas pojawi się skan, żeby każdy mógł sobie pobrać wydrukować i powiesić.

Oczywiście, że tak będzie. Jak już sobie zadałem "trud" zdobycia tego autografu (była to też oczywiście przyjemność "zapolować" na Piotrusia :mrgreen: ), to chcę doprowadzić sprawę do końca...

Skan powinien się pojawić około wtorku-środy, bo jutro nie będzie mnie w biurze, a więc nie będę miał dostępu do skanera.

PS. Cieszę się, że moja inicjatywa spodobała się Forumowiczom.

No dobra - nie czekałem na wizytę w biurze, poszedłem do Copy General i tam mi za 12 PLN ( :roll: ) zrobili skan. Niestety na Forum nie mogę wrzucić obrazka w oryginalnym rozmiarze (ograniczenie 800x600), a nie mam dostępu do żadnego serwera, gdzie mógłbym go wrzucić... Zamieszczam więc zmniejszony skan, a chętnych na wersję pełnowymiarową proszę o zgłaszanie się na PW.