Skocz do zawartości

Pozdrowienia od Petter'a Solberg'a


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

Nie moge zapomniec Ludwiczaka który nie umiał ujarzmić tego swojego potwora na Karowej. Ten start był nie najlepszym pomysłem.

 

Trochę to wina tego że Ludwiś już ładnych paręlat jeźdczi tylko kilka akrętów tych samych ciągle, a trochę tego że tego potwora nie da się zmusić do niektórych rzeczy. To typowa Crossówka, z przróżnymi tego konsekwencjami i niestety dośc starym osprzętem silnika który powoduje że gaz działa tam prawie jak włącznik i wyłącznik. Niemniej w tym roku mogąbyć fajne występy ludzi z RC np. Ptaszek w Corolii WRC po El-Matadore ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem jak wyglądają przepisy w tym roku, ale w ubiegłych latach w Barburce mogły startować wszystkie samochody, również z Rallycrossu, czyli Solbi mógłby wystartować WRC.

 

 

Regulamin mówi że mogą startować mistrzowie wszystkich dyscyplin sportów samochodowych (łącznie z Pucharem PZM) w zsamochodach spełniających wymogi macierzystych dyscyplin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm..nie powiem..byłoby super gdyby Pituś pojawił sie na krajowych oesach..ale to nie takie proste..ja starałam sie sprowadzić swego czasu światowych kierowców na pewną impreze i to nie jest łatwe zadanie..poza organizacją, bezpieczeństwem, stosem papierów, ogromną kasą..jest jeszcze kalendarz..mało czasu na organizacje ..a i ci panowie uwierzcie mi mają zaplanowane najbliższe 1,5 roku włącznie z godziną o której zjedzą śniadanie...to tak jakby ściągnąć na prywatke Madonne :wink:

ale myśle że nadejdą takie czasy kiedy takie sławy zaczną uwzględniać imprezy u nas w swoich planach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z terminami jest ciężko, ale można coś wyskrobać.

Kilka lat temu udało mi się namówić Matthiasa Kahlego na start w Polsce Miśkiem Pawła Dytki, niestety pasujący Matthiasowi termin, wypadał na Puchar PZM-ot, w Jeleniej Górze. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie przepisy, mówiące że w pucharze mogą startować zawodnicy z licencją polską. Nawet pukanie do bram PZM, nic nie pomogło.

Matthias nie wystartował, przejechał kilka odcinków z numerem 0 treningówką Pawła Dytki.

Szkoda, nawet Skoda zgodziła się na start swojego zawodnika w innym samochodzie.

 

Mieliśmy również plan sprowadzenia Kankunena lub Gardemeistra na Rajd Polski w 2001 roku. Niestety start w Subaru, był kwotą zaporową dla sponsorów, a Hyundaia nikt nie chciał sponsorować.

A później rajdy padły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin mówi że mogą startować mistrzowie wszystkich dyscyplin sportów samochodowych (łącznie z Pucharem PZM) w zsamochodach spełniających wymogi macierzystych dyscyplin.

 

Rajd Barbórki to w ogóle specyficzna impreza. Ale gdyby dla kierowców rajdowych stosować wykładnię RSMP, to w Regulaminie przeczytać możemy:

 

4.4 Komisja Rajdowa może, na pisemny wniosek zainteresowanych zawodników, utworzyć inną klasę w trakcie sezonu.

 

Wyeliminowanie z naszego krajowego czempionatu samochodów WRC nie było sztuką dla sztuki, ale miało służyć konkretnemu celowi - mistrzem miał zostać kierowca, a nie budżet zespołu. Członkowie KR nie mają nic przeciwko WRC jako takim, więc gdyby w trakcie sezonu pojawiło się ze czterech zawodników zdecydowanych jeździć takimi samochodami, to zapewne by pojechali.

 

A już na Barbórce Warszawskiej, jak sądzę, KR nie będzie w ogóle robić z tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. tak sobie gwarzymy i polemizujemy, jak by to bylo fajnie, ale moze by tak rozpoczac jakies dzialania w tym kierunku???? Czy szanowna Dyrekcja juz zostala powiadomiona o naszym chytrym pomysle???

 

Dyro wyjechał na rajd i przepadł.

Tak to już jest z tymi rajdami, ja też powoli dochodzę do siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
Dyrekcja oraz Petter Solberg odbyli rozmowe w przededniu wystawy (Salon Samochodowy - Paryz). Rozmowa dotyczyla m.in. dzialan SIP-u w kraju, Mistrzostwie Polski Leszka Kuzaja, zostal poruszony rowniez temat naszego Forum :D

Tutaj zacytuje Dyrekcje:

 

Bardzo mu sie to podobalo i prosil o przekazanie gratulacji Leszkowi (wykonane) oraz serdecznych pozdrowien dla wszystkich Forumowiczow.

Co niniejszym czynie :)

 

No to ja mam pozdrowienia od Pettera - odsłona druga 8) . Jak pisałem w temacie na temat Rajdu Akropolu ( http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... c&start=15 ), udało mi się uzyskać od Pettera autograf na kartce o treści: "For the Members of Forum.Subaru.Pl - Petter Solberg". Na tej kartce są też logo Subaru, Rajdu Akropolu, Forum oraz zdjęcie Pettera. Także Peter nas serdecznie pozdrawia po raz drugi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyrekcja oraz Petter Solberg odbyli rozmowe w przededniu wystawy (Salon Samochodowy - Paryz). Rozmowa dotyczyla m.in. dzialan SIP-u w kraju, Mistrzostwie Polski Leszka Kuzaja, zostal poruszony rowniez temat naszego Forum :D

Tutaj zacytuje Dyrekcje:

 

Bardzo mu sie to podobalo i prosil o przekazanie gratulacji Leszkowi (wykonane) oraz serdecznych pozdrowien dla wszystkich Forumowiczow.

Co niniejszym czynie :)

 

Thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemq a nie dało się zrobić takiej dedykacji dla każdego z forumowiczów :twisted: jak dla Moniqi.

 

Pewnie by się dało, ale tylko Moniqa sobie zażyczyła (wręcz zażądała tego :twisted: ). Więcej szczegółów: w temacie o Rajdzie Akropolu - jeden z pierwszych postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, stanąłeś na wysokości zadania ;)

 

Cała przyjemność po mojej stronie 8) .

 

Serdecznie Cię pozdrawiam - jakoś ostatnio na tym Forum prowadzimy różne dyskusje na różne tematy... :D

 

I nawzajem !

Najwidoczniej obaj mamy chwilowo za dużo wolnego czasu.

(ja najwięcej czau spędzam na forum jak mam coś konkretnego zrobić :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...