Skocz do zawartości

I edycja TJS - 25.01 + FILMY.


waszka

Rekomendowane odpowiedzi

1. Fitnes - Evo8 vs.STI...

2.Paweł -EVO 6 makinen

3.Eryk -GT 250

4.Robert -STI prodr.

5.Grześ"Lulek"-GT 260vs.STI...

6.Maciek/Wacek - WRX kombi

7.v-prezes AMK -WRX kombi

8. Michał EVO 9 420(od Fitnesa)

9. bryku - GT

10.Marcin MG Racing-sti370

11.Iwan -chyba Evo8...z toru hihi..jednak.

12.Mr.CARFIT - STI-wersja UJADACZ :-)

13.ZIBI - Punto HGT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. Fitnes - Evo8 vs.STI... :twisted::twisted: ... :mrgreen::mrgreen:

2.Paweł -EVO 6 makinen

3.Eryk -GT 250

4.Robert -STI prodr.

5.Grześ"Lulek"-GT 260vs.STI...

6.Maciek/Wacek - WRX kombi

7.v-prezes AMK -WRX kombi

8. Michał EVO 9 420(od Fitnesa)

9. bryku - GT

10.Marcin MG Racing-sti370

11.Iwan -chyba Evo8...z toru hihi..jednak. :?: .. :roll: .. :grin: ... :grin: ... :grin: ...

12.Mr.CARFIT - STI-wersja UJADACZ

13.ZIBI - Punto HGT

14.Rezerwa(carfit) - EVO

15.Koval....niepewniak(hihi) :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Sty 24, 2008 10:46 am ]

ADAM.......szkoda.........wczora rozm z Naszym Jurkiem imówil,że pilotujesz...szkoda że was nie budiet....a zapowiada sie w miare zapier....jezdzenie. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Sty 24, 2008 10:18 pm ]

WRX combi z Krakowa , prosze Cie o pilny kontakt...daj syg albo sms pod moj nr to oddzwonie...Dzis ! Pilne moj nr 501 050 121

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drodze do Kielc miałem poważną awarię silnika. Konsultowałem się w tej sprawie z Carfitem. Uzgodnliśmy, że jego kolega, nie wpisany na listę, zastąpi mnie. Czy możecie to uznać za nieobecność usprawiedliwioną?

 

Pozdrawiam i bardzo żałuję, że nie dotarłem

może następnym razem się uda, choć ze wstępnych oględzin w serwisie zakładają ... miesiąc bez auta - no cóż, ponoć każde cierpienie ma sens ...

 

czekam na info jak wyglądało spotkanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak : pogoda jak na tą porę roku - wypas,a resztę sami zobaczycie na filmach :razz:

Jutro postaram się wrzucić filmy.

PS.Żeby zachować się w porządku wobec uczestników,którzy przyjechali i musieli zapłacić większe wpisowe proponuję dobrowolnie wpłacić po 100zł na konto :

mBank 15114020040000390245467949.Odbiorcą jest Waszka.

Te pieniądze z wpłat przeznaczymy na kolejny TJS,żeby koszta były jeszcze mniejsze i żeby być fair od początku do końca.

Przy przelewie proszę podać swój nick z forum.

Dzięki w imieniu startujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszą byc dzisiaj filmy ...bo juz nigdy nie siądziesz za ster ani HGT ani tymardziej STI(mułem).. :razz: ...juz ja o to zadbam o s o b i ś c i e .. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Masz bo nie uśniesz :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=NXX5WqfqUGU

Czyli rozumiem,że następnym razem dasz mi się przejechać tym STI mułem :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.Żeby zachować się w porządku wobec uczestników,którzy przyjechali i musieli zapłacić większe wpisowe proponuję dobrowolnie wpłacić po 100zł na konto :

mBank 15114020040000390245467949.Odbiorcą jest Waszka.

Te pieniądze z wpłat przeznaczymy na kolejny TJS,żeby koszta były jeszcze mniejsze i żeby być fair od początku do końca.

Przy przelewie proszę podać swój nick z forum.

Dzięki w imieniu startujących.

 

Rozmawiałem telefonicznie z Fitnesem - twierdzi, że Carfit mu przekazał kumpla, który zgodnie z ustaleniem wszedł na moje miejsce (nie było go wcześniej na liście) i nie muszę nic wpłacać - wydaje mi się, że to logiczne i zgodne z wcześniejszymi założeniami, ale jeżeli możesz, Waszka, potwierdź to jeszcze

 

pozdr

 

p.s.

podobno było super, zresztą na filmie widać, że potraficie "latać", jak tylko naprawię auto, dołączam jako uczeń

 

[ Dodano: Sob Sty 26, 2008 4:22 am ]

Muszą byc dzisiaj filmy ...bo juz nigdy nie siądziesz za ster ani HGT ani tymardziej STI(mułem).. :razz: ...juz ja o to zadbam o s o b i ś c i e .. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Masz bo nie uśniesz :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=NXX5WqfqUGU

Czyli rozumiem,że następnym razem dasz mi się przejechać tym STI mułem :cool: :mrgreen:

 

prawdopodobnie panewka na korbowodzie - w filtrze oleju znaleziono opiłki, nie wygląda to za ciekawie i nie mam pojęcia dlaczego tak się stało, dawałem mu w palnik tylko na rozgrzanym silniku, auto zadbane, regularnie dostawało Motul i E98-100, przebieg dopiero 30 kkm... ale skoro może spaść samolot z debatującym o bezpieczeństwie dowództwem lotnictwa na pokładzie, to i silnik Subaru raz na milion może pęknąć przedwcześnie - innego wytłumaczenia nie widzę

 

pozdr

 

p.s. - byłeś tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za super zabawę !!!

Gratulacje dla czerwonego GT (bez zderzaka) za super czasy jakie kręcił :!:

Bryku, podobno masz następnym razem przyjechać z grabkami , i równać pole :wink: :mrgreen:

Maciek/wacek, przykro mi z powodu silnika, miałes auto na gwarancji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit , super ,że wpadleś i nast razem również będziesz beapelacyjnie. I ogólnie bylo spoko . Ja zrobiłem plan , sprawdzilem bolączki "muła" i dzialam ,żeby wkońcu Cie objechac :mrgreen::mrgreen:(choć w głowie wciaż bardziej jazda bokiem niz na czas,ale...) . Czerwonym Gt LULKA zrobilismy po 2.5 sek wiecej tylko od Ciebie,także kurcze nast razem będę Cię cisnął dopracowanym"mułem"(hihi,mam nadzieje).

A koledze z Evo musisz koniecznie sprzedac"normalne"opony ! pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest Szefie...ja siadłem w Gt Lulka i udało się..."muł"bardziej mi leżał do driftowania i luznego treningu bo najlepszy czas zrobiłem 3.5 sek gorszy od Ciebie,ale spoko.I tak jestem zadowolony...ale zrobie wszystko , ustawie geom jak mówiłeś i zobaczymy jak będzie ogólnie. Jutro idzie na warsztat i robie . nast razem napewno Warszawka i musimy ich sklepać hihi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...