Skocz do zawartości

Obniżenie fotela kierowcy w GT


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

turdziGT, i jak tam, cos wykombinowales z tym fotelem

 

cofnalem fotel o jeden zab do tylu przyblizylem kierownik i na razie obleci.Nie mam niestety teraz ani czasu ani warunkow aby sie tym babrac ale caly czas trzymam to w pamieci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja przerabiałem temat wymiany/obniżenia foteli w Foresterze MY08. Mimo regulacji odcinka lędźwiowego (US-Spec) fabryczne fotele były dla mnie zbyt wysokie i nawet dłuższe jeżdżenie po mieście to była masakra dla kręgosłupa. Wymieniłem na fotele od STi i teraz jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ze nawet wywalenie fabrycznego fotela i mocowania nie zawsze pomoze. mocowanie jak i fotel mam sparco. mocowanie mam przerobione juz tak ze profile praktycznie leza na poprzecznym przetloczeniu podlogi.. na nich jest system regulacji odleglosci fotela ale on zajmuje jakies 3cm jedyny sposob jego zmiany to wywalenie. na tym jest fotel i tak juz tuningowany po bokach zeby przy opuszczaniu miescil sie w klatke. nadal za wysoko, do tuningu ida lapy na ktorych trzyma sie fotel. mie wiem jak to skrece potem czy bedzie miejsce na nakretki. nie wiem ale chyba w seryjnej wcale bym wyzej nie siedzial. wzrost 190. ja w serii bym ladnie przerobil mocowanie bo to najwiecej da podejrzwam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteśmy już przy obniżaniu fotela, to czy może ktoś z was próbował przerobić fotel tak, aby oparcie można było ustawić bardziej pionowo niż pozwala na to regulacja? Nie wiem czy to przypadek, ale stołki zarówno w WRX jak i GT, którymi jeździłem nie pozwalały na wystarczająco pionowe ustawienie oparcia. Właściciele też się na to skarżyli, więc nie jest to jakieś moje upodobanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...