Skocz do zawartości

dziwny traf...


eddie_gt4

Rekomendowane odpowiedzi

postanowilem dzisiaj zrobic pare fotek jednej z pierwszych stacji paliw Orlena na Litwie, ktora jest w poblizu domu moich rodzicow, i ot co z tego wyszlo (a raczej ot co mi wlazlo do kadru :mrgreen: )

 

picture093ka7.jpg

 

nawet nie zauwazylem, czy to jest GT/STi :oops:

 

ORLEN LIETUVA :grin:

 

picture094yq8.jpg

 

picture095ch2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten śnieg to ze straży?

Eddie o co jemu chodzi, nie wiesz czasem?

nie wiem, mam nadzieje, ze FUKS to sam wytlumaczy :roll:

 

 

(...) A te ceny to jakies takie mniejsze niz u nas... :???:

no tak, ceny sa w LTL, a nie w PLN :mrgreen:

a jezeli serio, to paliwo u nas od dawien dawna kosztuje troche taniej niz u Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, mam nadzieje, ze FUKS to sam wytlumaczy

U nas śniegu niema, więc zażartowałem, że na Litwie straż nasypała....

 

:mrgreen:

 

FUKS to nie straz! to drogowcy nasypali aby za odsniezanie zgarniac kase potem... Wiesz trzeba plan wyrobic!

 

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, mam nadzieje, ze FUKS to sam wytlumaczy

U nas śniegu niema, więc zażartowałem, że na Litwie straż nasypała....

 

:mrgreen:

 

FUKS to nie straz! to drogowcy nasypali aby za odsniezanie zgarniac kase potem... Wiesz trzeba plan wyrobic!

 

PZDR!

 

:grin:

 

a propos drogowcow... nie wiem jak u Was, ale u nas co roku ta sama historia - kazdej jesieni drogowcy mowia, ze "w tym roku jestesmy swietnie przygotowani do zimy", ale jak juz spadnie pierwszy (obfitszy) snieg, to mowia, ze "zima zastala nas znienacka" i dlatego "nie mozemy sie wyrobic..." :???:

a w polowie zimy mowia, ze "w tym roku zima jest nieoczekiwanie sroga", ze "juz wykorzystalismy przydzielone srodki na ten sezon" i to wlasnie dlatego "drogi sa takie, jakie sa..." :roll: :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, mam nadzieje, ze FUKS to sam wytlumaczy

U nas śniegu niema, więc zażartowałem, że na Litwie straż nasypała....

 

:mrgreen:

 

FUKS to nie straz! to drogowcy nasypali aby za odsniezanie zgarniac kase potem... Wiesz trzeba plan wyrobic!

 

PZDR!

 

:grin:

 

a propos drogowcow... nie wiem jak u Was, ale u nas co roku ta sama historia - kazdej jesieni drogowcy mowia, ze "w tym roku jestesmy swietnie przygotowani do zimy", ale jak juz spadnie pierwszy (obfitszy) snieg, to mowia, ze "zima zastala nas znienacka" i dlatego "nie mozemy sie wyrobic..." :???:

a w polowie zimy mowia, ze "w tym roku zima jest nieoczekiwanie sroga", ze "juz wykorzystalismy przydzielone srodki na ten sezon" i to wlasnie dlatego "drogi sa takie, jakie sa..." :roll: :lol::mrgreen:

zupelnie jakbym slyszal polskich drogowcow :mrgreen: chociaz ostatnio coraz rzadziej uzywaja tych zwrotow, bo wiedza, ze ludzie sie z nich smieja ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tygodnia stałem się równiez "drogowcem" - odśnieżam gminne powiatówki dużym Mercedesem (z aż za dużym pługiem, ale ja nowizjiusz ;) ) i gminne w jednej wiosce (narazie na próbę) Rocky Wildcat z pełnym profesjonalnym hydraulicznym pługiem i posyparką - i powiem wam, że gmina nie była jeszcze nigdy tak "czarna" jak teraz :cool:

 

PS: Ale oczywiście zima jest wyjatkowo sroga tym razem a i fundusze juz wykorzystane :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...