Skocz do zawartości

Olsztynskie upalanie


kanap4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 919
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aktualne warunki w Ornecie :arrow:

orneta060210.th.jpg

Środek praktycznie sam lód więc średnio da się cokolwiek wymyślić a jak już się wymyśli to przeważnie kończy się na mocno zmrożonym "poboczu". Zakręty, które na skraju lasu kiedyś przejeżdżaliśmy po lodzie dzisiaj były świetne i tam większość czasu spędziliśmy z kumplem. Ogólnie to mocno pozytywny wyjazd był :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie wybaczcie proszę , ale nie wyrobiłem się z autem na sobotę, zawiało mnie na mojej wichurze gdzie mieszkam na cały wekend i az do czwartku, i jeszce po trzech h kopania przednimi łapkami , żeby wyjechać , rozchorowałem się, dałem ciala :oops: aczkolwiek nie prponowałem zorganizowanej imprezy tylko spontan, który wyszedł Wam super. Zdrowko wraca, fura gotowa a zima ma ponoc być do maja :!: :mrgreen:

Wełniacz jestes de best, ale wiedzielismy ,że na plycie jest "troszke" śniegu i chłopaki z oskami dali sobie siana :!: Mój pomysl z traktorkiem nie zrealizowany, ale aktualny byłby nie głupi żeby oski tez pochasały.

Niunia. Twój pomysł jest bardzo ciekawy, zamów jeszce pogode i ja jestem ZA. Pozdro jesteście kozaki :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi, mordo Ty moja :!: Jak miło żeś się odzwał :grin:

Zbudowałem nowe cacucho , na zdjeciach jest jeszcze nie skonczony, ale mogłem go tylko pokazać dzięki Michałowi DNL, bo ja neptyk inormatyczny :oops:

Przyjeżdzaj na mazury w pytę tu sniegu i imprez i myślę , że tak do maja :!: , w tę sobote jak cacuś przezyje testy jadziemy na fajny tor :!: Dawaj :!: :!: :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz na mysli rozlewisko obok stawow hodowlanych to jest tam tor ale to teren prywatny i wjechac nie mozna.

pozatym w naszym regionie jest juz kilka tafli z torami, w dabrowce, na krzywym chyba i oczywiscie na sniardwach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele powinny byc dwie otwarte pojeżdżawy. Na krzywm i na długim w samym Olsztynie.

Tommi z tymi stawami ma zupełną rację , tam chłopaki nawet pociagneli sie za warkoczyki o to kto morze a kto nie.

W pzryszłą sobotę planowane są zawodziki na torze Fraczki, bez kolca i dla zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy był ktoś na cywilnym kolcu i czy dało się jeździć, czy wszyscy tak jak na zdjęciach na szwedzie ?

 

2. O której pojeżdżawki w ten weekend ? Do kogo można zadzwonić w sprawie szczegółów ?

 

Miałem jechać do Mikołajek, ale w sumie do Olsztyna mam bliżej z W-wy ... no i JESTEM z Olsztyna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...