Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Bez względu na pogodę i frekwencję spot się odbędzie.!! Czas nasze kwartalne spotkania w końcu zacząć.

 

Pamiętacie chyba co trzeba zabrać.??

 

 

Zaproście też nieforumowych posiadaczy subaru.!

Można się spóźnić. ;)

Edytowane przez Juras K
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Juras K, Będę prawdopodobnie po 18.30, zabiorę ze sobą Papuga. Tak więc:

 

1 - Juras

2 - Shadowaty + Papug

3 - Roque

4- Markus

5 - Krzysztof0430

6 - Grexik - wstępnie

7.krzysztof- na 95 %

Zgarniesz mnie po drodze? Pojadę za Tobą... Dzwoń, jeśli nie masz numeru daj znać na w temacie odpisze pw

 

 

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie zalega komuś końcowa puszka pasująca do Imprezy GC, w ładnym stanie i pasztetowej cenie? ;) Jakaś taka subtelna, typu nie-wiadro :P Chętnie odkupię ;)

 

Kolego, może być problem:) Ja szukałem ostatnio i jest bida na rynku a na pewno już na takie w dobrym stanie i za małe pieniądze. Miałem opcję używki w dobrym stanie za 600 zł. Kupiłem w końcu od nowszego WRX (ok 200 zł w średnim stanie) aby był na najbliższy czas a docelowo chyba będę robił cały z nierdzewki. Tak jeszcze z ciekawostek to możesz kupić nowy w serwisie, ceny różne 1500-2000 zł ;)

 

 

Pamiętacie chyba co trzeba zabrać.??

 

 

Juras, ja jeszcze nie byłem więc zdradź tajemnicę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie, nie zalega komuś końcowa puszka pasująca do Imprezy GC, w ładnym stanie i pasztetowej cenie? ;) Jakaś taka subtelna, typu nie-wiadro :P Chętnie odkupię ;)

 

Kolego, może być problem:) Ja szukałem ostatnio i jest bida na rynku a na pewno już na takie w dobrym stanie i za małe pieniądze. Miałem opcję używki w dobrym stanie za 600 zł. Kupiłem w końcu od nowszego WRX (ok 200 zł w średnim stanie) aby był na najbliższy czas a docelowo chyba będę robił cały z nierdzewki. Tak jeszcze z ciekawostek to możesz kupić nowy w serwisie, ceny różne 1500-2000 zł ;)

 

 

1500-2000 to powoli połowa wartości mojego Wolnegossaka :P Miałem oryginalną puszkę i końcówkę Ultera... dla mnie efekt był optymalny... ale pucha rozleciała się ze starości :( Pojemnościówka z WRX/GT'ka była by całkiem dobrą opcją... no nic... szukam dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wydechem od WRX nowszego to jeden uchwyt jest w innym miejscu więc spawanie. To tak z uwag praktycznych. Ja teraz szukam kogoś kto mi zrobi z nierdzewki i będzie spokój. Tak przy okazji macie kogoś w okolicy pewnego? Ewentualnie gdzie można kupić gotowy do montażu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...