Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Tu jest fajny końcowy do sprzedania (nie moje ogłoszenie):

http://olx.pl/oferta/wydech-tlumik-subaru-impreza-wrx-sti-CID5-IDaJlyl.html#2dc87d1140

Miałem kiedyś taki sam w RSie. Są dwa rodzaje końcowych z STI. Ten z ogłoszenia jest ze starszych modeli i brzmi zajefajnie i jest jeszcze z nowszych modeli ze skośną zgrzaną końcówką który jest cichy i ma kijowy metaliczny dźwięk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za przybycie i spotkanie się po tak długiej przerwie. Pzdr

 

 

Wszystkiego najlepszego Krzysztofie?!!

Na spocie było nas siedmiu!! jak na pierwsze spotkanie po tak długiej przerwie całkiem całkiem :)

 

Byli - Juras,Krzysztof , Roque, Grexik,Akir, Shadowaty i Papug

 

Przypominam że następne nasze spotkanie z nowego cyklu " Kwartalne "odbędzie się w listopadzie w trzeci piątek o 18 - tej.!!!!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie może i ja chętnie zawitam do Was,po sprzedaży mojego buga WRX-a w maju,jestem ponownym posiadaczem subaru imprezy-niestety nie będzie jeszcze gotowa....

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie może i ja chętnie zawitam do Was,po sprzedaży mojego buga WRX-a w maju,jestem ponownym posiadaczem subaru imprezy-niestety nie będzie jeszcze gotowa....

Dawno Cię tu nie było -jednak coś jest w tej marce że się do niej wraca.!Co składasz.???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak masz rację jest coś w tej marce że się do niej wraca,tak po prawdzie przeszła mi myśl nabycia evo IX,ale po spotkaniu w bielsku chyba w maju to było JCP gdzie byłem lancią zapadła decyzja ..na pewno będzie kolejne subaru:)...i dzisiaj jest impreza WRX STI hawkeye 2007...wymaga naprawy,ale po obejrzeniu kilku sztuk sti stwierdziłem że lepiej kupić uszkodzoną i zrobić sobie ją samemu,dla siebie i być pewny tego co się ma...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze że bug też bardzo mi się podobał ,szczególnie w konfiguracji reflektory soczewka z sti,wlot powietrza z sti i zderzak prodrive.....cieszę się że kupił go mój blisko kuzyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...