Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ze względu na nawał obowiązków jestem zmuszony wycofać się z jutrzejszego wyjazdu na wyrazów. Chciałbym odstąpić swoje miejsce komuś kto zrobi z tego użytek. Opłacone z góry 50 zł. dla chętnego mającego z tego fan bee domagał się jedynie 1 zimnego piwka na jakimś spocie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Szymon - znowu poznanie się odwlecze się w czasie :wink:

Ale nic straconego :mrgreen: może spotkamy się przypadkiem na skrzyżowaniu :mrgreen:

Właśnie - jest ktoś chętny wskoczyć za satyr_bb - wjazd na tor opłacony :D

Zachęcam - zapraszam - nie gryziemy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zmieniłem ostatnio wydecha na coś głośnego :mrgreen:

masz to zrobione tak jak ostatnio rozmawialiśmy?? :twisted::twisted::twisted: czy ten "stary" twój-mój-twój :D:mrgreen: (ten cichy)

 

 

jeszcze nie, ale już wiem jak to zrobić, przypatrzyłem subaru od Kajta na Świdnicy jak to jest zrobione. Będę to robił jak wrócę z Zakopanego po majówce :mrgreen: bo nie wytrzymałbym chyba jazdy na tak daleko, teraz jeszcze mam ''mój-twój-mój'' :P i tak będzie szczęście jak wrócę z dowodem rejstracyjnym :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaszalot i BelegUS - dziekuję za dzisiejszą wspólną zabawę na torze w Wyrazowie :mrgreen:

Mam nadzieję, że po upalaniu pozostały pozytywne wspomnienia i spotkamy się ponownie następnym razem :mrgreen:

Aaaaa... zapomniałbym dodać, że kaszalot wykręcił najlepsze czasy przejazdu na każdym OESie - gratuluje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dechę było (i do dechy ^^), polecam gorąco :mrgreen: Świetny spot... polecam wszystkim :)

 

Liczę, że następnym razem spotkamy się na torze w większym gronie :wink:

 

A to dla Ciebie - filmik jednego z Twoich przejazdów - wszyscy zgodnie przyznali, że szybko się uczysz - świadczyły o tym coraz lepsze osiągane czasy :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak załatwicie lawetę to i ja będę :D (bo znając moje szczęście to mi się sub spier.. :( )

 

O takich rzeczach zawsze staram się pamiętać - w dniu naszej zabawy na torze w Wyrazowie mieliśmy do dyspozycji pod telefonem naszą klubową lawetę - lepiej być przewidywalnym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dechę było (i do dechy ^^), polecam gorąco :mrgreen: Świetny spot... polecam wszystkim :)

 

Liczę, że następnym razem spotkamy się na torze w większym gronie :wink:

 

A to dla Ciebie - filmik jednego z Twoich przejazdów - wszyscy zgodnie przyznali, że szybko się uczysz - świadczyły o tym coraz lepsze osiągane czasy :mrgreen:

 

 

Miodzio :twisted:

 

Jak będzie coś więcej, zdjęcia w HaDe etc. to daj znać... zgłoszę się z płytką albo cuś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...