Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam końcową puszkę pełen przelot , podobna do http://allegro.pl/tlumik-sportowy-mugen ... 54353.html

nówka, jak chcesz to PW :mrgreen:

Karol, jak bym kupił nowy tłumik, to by mnie na bank rodzice z domu wyrzucili... :twisted: Nie kuś... jak będę miał kasę (kiedyś), to się zgłoszę na pewno... :twisted:

Hmm... to samo mówiła żona przy nowym wydechu w motocyklu... - leży i czeka na zamontowanie :-P

 

ps. znajomy szuka garażu :-) - http://www.joemonster.org/art/10328/Fan ... toryzacji_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu-gadu, srutu-tutu, a tymczasem padla nam 150 strona...

SERDECZNE GRATULACJE DLA NAS WSZYSTKICH Z TEJ OKAZJI!

 

:mrgreen:

 

 

my tu gadu gadu, 150 strona bla bla bla a bez polarów marzniem coraz bardziej :P

 

coś temat ucichł, myśli ktoś o tym jeszcze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu-gadu, srutu-tutu, a tymczasem padla nam 150 strona...

SERDECZNE GRATULACJE DLA NAS WSZYSTKICH Z TEJ OKAZJI!

 

:mrgreen:

 

 

my tu gadu gadu, 150 strona bla bla bla a bez polarów marzniem coraz bardziej :P

 

coś temat ucichł, myśli ktoś o tym jeszcze ??

 

No Nareszcie BARTOLO :-))))))))))))))))))))

Już ze 3tyg temu próbowałem dokończyć ten temat i nagle wszystkich przestało to obchodzić :( a mnie jak się zacznie sezon po prostu będzie ciężko cokolwiek załatwiać bo czasu będę miał mało :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie jak się zacznie sezon po prostu będzie ciężko cokolwiek załatwiać bo czasu będę miał mało :(

 

pogoda nie wygląda żeby chciała już zacząć sezon :( pozatym wody mało, ciekawe czy do armatek chociaż starczy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie jak się zacznie sezon po prostu będzie ciężko cokolwiek załatwiać bo czasu będę miał mało :(

 

pogoda nie wygląda żeby chciała już zacząć sezon :( pozatym wody mało, ciekawe czy do armatek chociaż starczy ??

 

Tragedia z wodą Żylice w Szczyrku możesz przekroczyć jednym krokiem i jest zakaz pobierania wody do armatek jak na razie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co panowie, może zrobimy wkońcu liste na te polary i cos się ruszy w temacie?? Kuba, ile minimum osób trzeba było żeby koszty wyszły jakoś racjonalnie??

 

1. AndrewKR - 2 szt - S i M

2. Kubabb - 1szt M z NICKem

4.

 

myślę ze kolo 15szt i powinniśmy się zamknąć w 200zł

 

Wiec tak

Plecy: LOGO DUŻE SUBARU pod nim dużymi literami TEAM BESKIDY

Lewe ramie: ŚWINIAK

Prawe ramie: STI

Przód lewa pierś: LOGO SUBARU MAŁE pod nim może być TEAM BESKIDY lub NICK FORUMOWY

 

Wpiszcie proszę na liście kto nie chce świni i kto chce Nick Forumowy

Jeżeli jest ktoś Chudy a ma zawsze problem z długością rękawa to mogą bez problemu uszyć dłuższy rękaw

Co do rozmiarówki KARGUII mają dobrą czyli jak ktoś nosi M to M polar będzie ok.

Jak ktoś chce polar damski to też to wpiszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę ze kolo 15szt i powinniśmy się zamknąć w 200zł

 

Wiec tak

Plecy: LOGO DUŻE SUBARU pod nim dużymi literami TEAM BESKIDY

Lewe ramie: ŚWINIAK

Prawe ramie: STI

Przód lewa pierś: LOGO SUBARU MAŁE pod nim może być TEAM BESKIDY lub NICK FORUMOWY

 

Wpiszcie proszę na liście kto nie chce świni i kto chce Nick Forumowy

Jeżeli jest ktoś Chudy a ma zawsze problem z długością rękawa to mogą bez problemu uszyć dłuższy rękaw

Co do rozmiarówki KARGUII mają dobrą czyli jak ktoś nosi M to M polar będzie ok.

Jak ktoś chce polar damski to też to wpiszcie

 

1. AndrewKR - 2 szt - S i M

2. Kubabb - 1szt M z NICKem

4. Bartolo - 1 szt M ze świnią, nickiem i TEAM BESKIDY (a co niech będzie choinka ;) w końcu święeta idą)

5. ...

 

na pewno będzie jeszcze okazja przed zamówieniem podjechać i zmierzyć czy M to moje M, więc jakby się ktoś wybierał to ja chętnie też podjadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z żoną już mamy polary subaru - więc się nie dopiszę do listy :!:

Tragedia z wodą Żylice w Szczyrku możesz przekroczyć jednym krokiem

My mamy w domu wodę tylko ze studni i trzeba oszczędzać :!: więc ważniejsze na razie od śniegu jest deszcz i to dużo deszczu :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z żoną już mamy polary subaru - więc się nie dopiszę do listy :!:

Tragedia z wodą Żylice w Szczyrku możesz przekroczyć jednym krokiem

My mamy w domu wodę tylko ze studni i trzeba oszczędzać :!: więc ważniejsze na razie od śniegu jest deszcz i to dużo deszczu :!:

 

Zgadza sie Jurku sm snieg nic nie da ,co sie ma pogoda zmienić od niedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. AndrewKR - 1 szt M i jedna damska S - oba ze swinia, STI i logo subaru, bez żadnego napisu z przodu, z tyłu LOGO i TEAM BESKIDY jak wszyscy

2. Kubabb - 1szt M z NICKem

3. Bartolo - 1 szt M ze świnią, nickiem i TEAM BESKIDY (a co niech będzie choinka ;) w końcu święeta idą)

4. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. AndrewKR - 1 szt M i jedna damska S - oba ze swinia, STI i logo subaru, bez żadnego napisu z przodu, z tyłu LOGO i TEAM BESKIDY jak wszyscy

2. Kubabb - 1szt M z NICKem

3. Bartolo - 1 szt M ze świnią, nickiem i TEAM BESKIDY (a co niech będzie choinka ;) w końcu święeta idą)

4. EVAN - 1 szt L ze świnią, nickiem i TEAM BESKIDY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwalam sobie zrobić "przedruk" z mojego FB, gdyż myślę, że Subaru Podbeskidzie może to zainteresować:

 

"Serpentyny:

Citroen AX vs Subaru Impreza GL 2,0 4WD

1 : 0

 

Moja wiara we własne umiejętności została całkowicie podkopana. "Fura gwizda, ale kierowca piz*a", chciało by się rzec. W pojedynku w UPHILL (sic!) przegrałem z małym, francuskim pierdzikółkiem... nie wiem, ile miał mocy, ale max. 95 koni przy przednim napędzie - a nie wyglądał na topową wersję. Cała potęga boksera i możliwości napędu na wszystkie koła bladły przy nie trzymających przyczepności oponach, a ja walczyłem na każdym zakręcie z kolosalną, niemożliwą wręcz podsterownością. Na "Patelni" wyleciałem na przeciwny pas, ślizgałem się na każdym zakręcie...

 

... a Citroen siedział ciągle na moim ogonie, punktował, poganiał. Odstawiałem go na prostych (moc, moment obrotowy), ale na zakrętach... tam, gdzie mój własny strach mnie nie puszczał - AX był tuż za mną, mrugając światłami.

 

Na ostatnim zakręcie, wyjście na prostą, poszedłem pełnym ogniem. Wóz wyszedł przodem do zewnętrznej, nie dałem rady utrzymać, kontra, zduszenie, rozpędzanie z dwójki. A AX mruga światłami, centymetry od tylnego zderzaka.

Upokorzenie.

 

Na zjeździe na Osiedle podziękowałem mu awaryjnymi. Do tego momentu nie wiedziałem, co to był za samochód.

Widząc, że to Citroen AX, upadła we mnie wszelka wiara.

 

Nie dałem się wyprzedzić. Ale czuję, że przegrałem.

Zostałem upokorzony."

 

Błagam, niech ktoś powie, że mamy jakieś grubo pomodzone AX GTi czy coś w ten klimat... albo że tak stare opony, jakie mam w "Maleńkiej" po prostu nie radziły sobie z podsterownością i poślizgami bo naprawdę, czuję się zeszmacony dokumetnie... gdyby to jeszcze był downhill... ale w uphill, nie móc wygrać z Citroenem AX... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami się można zdziwić :-)

niska masa... dobre opony...

kiedyś miałem takie maleństwo....

images_large_51786.jpg

698ccm... 82KM... waga malucha... i niski środek ciężkości = taki gokart :-P

silnik z tyłu... napęd na tył :-)

i po zakrętach chodził bajecznie ;-)

hmm tu masz jakiś filmik z toru...

(nie mój... i pewnie brabus 100KM+)

Tu utrzymujące się za3x mocniejszym EVO8...

a tu fajnie kamerka umieszczona nad silnikiem - słychać zaworek -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogło to być takie cudo http://allegro.pl/citroen-ax-gti-komple ... 35914.html

mój dziadek parę lat temu miał Citroena AX przywiezionego z Francji z silnikiem 1.4 ale nie w wersji GTI powiem ci ze dużo nim jeździłem i miał bardzo poważnego kopa. Masa auta jest nie wielka i cześć karoserii to plastik

 

-- So gru 03, 2011 10:10 pm --

 

Jadę sobie kolo Makro a z naprzeciwka nadciąga znajomy FOCUS WRC z napisem IROBOT. Za kierownicą siedzi Zdzisek w dup...nych Białych słuchawkach :)

Widok bezcenny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieco odchądząc od bieżącego trendu w temacie, jest dobra trasa na zimowe jazdy bokiem po krętych górskich dróżkach praktycznie bez ruchu samochodowego po 19. więc jakby się szykował jakis spocik zimowy to na pograniczu beskidu sądeckiego i wyspowego jest grubo ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim :)

Mam pytanko apropo tego polara.

Mozna gdzies zobaczyc jak bedzie mniej wiecej wygladal...?

Interesuje mnie takze kolor,jasnoniebieski jest w planie...?

I decydujace pytanko,czy ja Bielszczanin,mimo iz sie nie znamy,moglbym sie wpisac na liste...?

Pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim :)

Mam pytanko apropo tego polara.

Mozna gdzies zobaczyc jak bedzie mniej wiecej wygladal...?

Interesuje mnie takze kolor,jasnoniebieski jest w planie...?

I decydujace pytanko,czy ja Bielszczanin,mimo iz sie nie znamy,moglbym sie wpisac na liste...?

Pozdrowionka :)

 

 

Pewnie że możesz się wpisać na liste

tutaj masz mniej więcej jaki to będzie kolor http://karguii.pl/www/pl/3/2/13 chociaż ich przycisnę żeby ten kolor niebieski był bardziej taki jak tu http://karguii.pl/www/pl/3/2/8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jakby się szykował jakis spocik zimowy to na pograniczu beskidu sądeckiego i wyspowego jest grubo ok.

 

Okolice Siekierczyny, Pisarzowej :?:

Ja upalałem w zeszłą zimę odcinek z Chyszówek na Słopnice. Było grubo :!:

 

 

SPOT-y organizujemy jednak w Beskidzie Śląskim, bo bliżej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że możesz się wpisać na liste

tutaj masz mniej więcej jaki to będzie kolor http://karguii.pl/www/pl/3/2/13 chociaż ich przycisnę żeby ten kolor niebieski był bardziej taki jak tu http://karguii.pl/www/pl/3/2/8

 

Dziekowka.

ooo tak :) Zdecydowanie ten jasniejszy :idea:

 

 

1. AndrewKR - 1 szt M i jedna damska S - oba ze swinia, STI i logo subaru, bez żadnego napisu z przodu, z tyłu LOGO i TEAM BESKIDY jak wszyscy

2. Kubabb - 1szt M z NICKem

3. Bartolo - 1 szt M ze świnią, nickiem i TEAM BESKIDY (a co niech będzie choinka ;) w końcu święeta idą)

4. EVAN - 1 szt L ze świnią, nickiem i TEAM BESKIDY

5. Nobby - 1 szt. M ze swinia,STI ,logo Subaru i nickiem.Z tylu logo Subaru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...