Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

yellow i Marek - czekam wiec na Was na OS :)

Pancin - postaraj sie przyjechac, dawno nie byles na ogladarze, wiec najwyzszy czas :) no i wiesz.... ja jade :)

Jesli tylko wszystko sie uda, to rajdowka zmieni swoj wyglad, mysle ze powinno sie podobac nowe oklejenie - ocene pozostawiam Wam po rajdzie, chetnie poczytam Wasze opinie :)

Jutro odbior dokumentow, wiec napisze wieczorem jakie czasy startu bede mial na poszczegolnych OS.

W piatek rano od 7.00 (jak ja wstane ??? :) ) do 14.00 opis trasy, potem BK (badanie kontrolne) i wieczorem powrot do domku.... odpoczynek i rano ogien na OS :)

Fajnie, juz nie moge sie doczekac :)

A za dwa tygodnie ... nastepny rajd :) Tym razem Czechowicki, zobaczymy, jak tylko Focus przetrwa to pojedziemy :)

 

he he wracam z krainy torebek pełnych scyzoryków, wpadam i od razu się coś dzieje :)Zdzisek fajnie że startujesz. jak mi się uda czasowo to zgadam się z Markiem i też wpadnę.

 

Ondo :arrow: pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BelegUS, ładnego masz tego sedana:P i na nowych blachach jest już:D tylko szkoda że nie widzisz jak ktoś macha do Ciebie ;) następnym razem będę TRĄBIŁ ;)

 

Gdzieśmy się widzieli? :mrgreen: Trąbnij następnym razem, ja staram się widzieć Subaryny, ale teraz takim trochę zaaferowanym... :mrgreen:

 

Wiesz, jak Ty byś miał dwie kobiety w samochodzie, z czego jedna to siostra, a druga to bliska znajoma, to też byś nie widział :twisted:

 

Co do mojego Maleństwa... dziękować, dziękować :) Liczę na rychłego spota, jeszcze we wrześniu, pókim nie na studiach (Gliwice)...

 

No, i teraz jakoś czas zacząć na paliwo i utrzymanie zarabiać... nie potrzebuje ktoś informatyka? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

My juz po odbiorze administracyjnym, autko w tym czasie sie obkleja w firmowe barwy, ostatnie przygotowania ku koncowi .... :)

Ale mam jedna ciekawostke - w ksiazce drogowej rajdu zauwazylem, ze na drugim odcinku (OS Bzie) sa oznaczone wykrzyknikami - TRZY HOPY !!! :) Z tego co pamietam (ksiazke ma obecnie moj pilot), to bylo gdzies to pod koniec odcinka, ale jutro wieczorem jak wrocimy z zapoznania z trasa i BK, napisze gdzie to dokladnie jest, zapowiada sie ciekawie :)

Do jutra wiec... pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor :)

Wiec tak ... odcinki fajne, techniczne, czasem szybkie, czasem wolniejsze ale ciekawsze, jest i szuter, bloto, kamienie, dziury, podbicia i jedna hopa, ktora zauwazylem :)

wiec powinno sie dziac :)

Uprzedzam, zeby nie bylo ze smucilem na OS, ze podstawowym celem jest - DOTARCIE DO METY :) Wiec nie bede zapierdzielal i wariowal, tylko z glowa szybko jechal :)

Ok, koncze, padam na ryjek..... do zobaczenia jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzisek, bardzo dobrze było. Szkoda, że nie na mecie, ale trudno.

Przy dojeździe na OS 3 w Golasowicach było kiwanko z odpowiedzią :wink:

 

a ja mam nawet krótki filmik z OS 5 (szału ni ma-była długa przerwa i byłem przekonany że już nikt nie pojedzie-zawinąłem się z odcinka do samochodu więc miejsce do filmowania było nie za specjalne...)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus_SK, szkoda że się nie spotkaliśmy:(

 

 

Ledwo do domu dojechałem bo mi chłodnica pier..

 

 

Byłem na 2 odcinku, po którym wyskoczyłem do Golasowic coś kupić(trochę trzeba było się nałazić), po czym wróciłem w to samo miejsce na OS 5. Na koniec pojechałem na 7 odcinek i tam niestety już Focusa nie było... :(

 

 

Co do chłodnicy, to trzeba było się zatrzymać i w najbliższym sklepie kupić kilka joj albo musztardę. Na jakiś czas by pomogło. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzisek, napisz wreszcie : co się kurde porobiło na rajdzie . Paweł mówił, że ponoć zawias Ci poszedł ? Co za pech ...

Szkoda kurcze szkoda...

Pozdrówki dla Qba25 spotkanego na oesie .

Dzięki, odpozdrawiam! Miło było spotkać Marku, jak zawsze 8)

 

Drugi znajomy przydachował:

Do końca odcinka dojechał, dalej go nie puścili przez pękniętą szybę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzisek, bardzo dobrze było. Szkoda, że nie na mecie, ale trudno.

Przy dojeździe na OS 3 w Golasowicach było kiwanko z odpowiedzią :wink:

 

a ja mam nawet krótki filmik z OS 5 (szału ni ma-była długa przerwa i byłem przekonany że już nikt nie pojedzie-zawinąłem się z odcinka do samochodu więc miejsce do filmowania było nie za specjalne...)

 

 

 

 

Witajcie :)

Wiec tak.... meta jednak zaliczona !!!

Na 5 OS przycialem lewy zakret i uderzylem w jakis duzy kamien prawym kolem i ... wiedzialem ze cos sie stalo, taki byl huk ze pomyslalem ze mam uszkodzona opone, ale pojechalem dalej. Na mecie okazalo sie, ze wszystko jest niby OK.... ale potem po strefie serwisowej zauwazylem ze odpadl stabilizator, przekrecil sie McPherson i niestety musialem na trzecia petle wlaczyc awaryjne i jechac powoli na koncu stawki... :(

Ale rajd byl wspanialy, OS bardzo wymagajace, techniczne, krete i takie jak lubie :)

Powiem Wam tak - zakochalem sie w rajdach :) To niesamowite uczucie, mam nadzieje ze jeszcze wiele razy bedzie mi dane przezywac te cudowne chwile na OS :)

Dziekuje wszystkim za kibicowanie, za mile slowa i doping :)

Markus_SK - dojechalem do mety :)

Karolwa - milo bylo Cie poznac, dziekuje ze przyjechales na serwis :)

kornik - fajny filmik, dziekuje, fajnie sie poogladac na filmie :) ma ktos jeszcze jakies ? :)

Marek, dziekuje ze byles, super ze znalazles chwilke :) Zapraszam na nastepny rajd, dam znac kiedy i gdzie :)

Mam pytanie - byl ktos jeszcze na rajdzie ?

 

Pozdrawiam, milego dnia zycze wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - byl ktos jeszcze na rajdzie ?

No ba, choć ledwie trafiliśmy a średnie spalanie miałem na poziomie STI na sterydach :mrgreen:

Miałem nawet Zdzisku, walnąć kamieniem, za brak świniacza na lusterku, ale jak zobaczyłem, że na awaryjnych lecisz to już nie miałem serca 8)

(Jeszcze raz dzięki Marku za nawigowanie!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...