Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie :D

Powiedźcie mi, czy pisalibyście się na wyjazd na Kopryvnice (Czech rep. :P ) 16.04.2011 ?

Pisałem info też na tougeracers ale pouciekaliście stamtąd :P Więc jak ktoś zainteresowany to wpisywać się n listę http://www.tougeracers.czo.pl/postlink/475.htm#475 i jedziemy na całodniowy wypad :mrgreen:

 

52b3908f8c8e938e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MORDAS13 mi jakoś powiadomienia o nowych postach przestały przychodzić :roll:

 

Są jeszcze małe nie dociągnięcia na forum i możliwe że temu się tak działo, ale teraz powinno być wszystko okey :D więc zapraszam wszystkich do zalogowania się a tym którzy nie mają jeszcze konta do rejestracji i buszowaniu po tougeracers.czo.pl 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrwa!!! Rozpisałem się jak jakiś "Pilipiuk" i qrwa coś kliknąłem i wszystko mi qrwa ZNIKŁO!!! Pamiętam, że tłumaczyłem się MORDAS13, że mi komp padł i nie mogę znaleźć linka do jego foruma (w sumie naszego), i jeszcze kilka innych wypocin "powypisawyłem" (nowosłowie). Ale najbardziej żałuję, że zniknęła mi odpowiedź dla Mark L.A., w temacie

Chcesz o tym porozmawiac ?

Z tego co pamiętam to wydaje mi się że TAK!!! :mrgreen:

Aha!!! Zrobiłem sobie AYRAN i sączę... :twisted:

 

satyr_bb, Pozdrowienia!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrwa!!! Rozpisałem się jak jakiś "Pilipiuk" i qrwa coś kliknąłem i wszystko mi qrwa ZNIKŁO!!! Pamiętam, że tłumaczyłem się MORDAS13, że mi komp padł i nie mogę znaleźć linka do jego foruma (w sumie naszego), i jeszcze kilka innych wypocin "powypisawyłem" (nowosłowie). Ale najbardziej żałuję, że zniknęła mi odpowiedź dla Mark L.A., w temacie
Chcesz o tym porozmawiac ?

Z tego co pamiętam to wydaje mi się że TAK!!! :mrgreen:

Aha!!! Zrobiłem sobie AYRAN i sączę... :twisted:

satyr_bb' date=' Pozdrowienia!!! :wink:[/quote']

 

czyli piszesz już też do siebie :D

 

 

 

da radę ale jeszcze przyda się sprawdzenie szerokości felgi, jak przesadzisz z szerokością opony przy wysokim profilu to będzie "pływać" ci autko na kapciu - MeanDream potwierdzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...