Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem o białasie ale Czerwony Kapturek - też już mi się podoba

 

Miała być Śnieżynka, jest Czerwony Kapturek,

ale najważniejsze, że jest happy Jurek 8)

 

 

Mamusia forumowa wróciła się do nas była, a z Nią i wena mnię naszła :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wybrałem trochę dłuższą trasę do domu, żeby troszkę poupalać i powiem Wam, że jest masakra :evil: śnieg a pod nim lód, który nie pozwala na zabawę. Ogólnie rejony Kęt, Pisarzowic to jedno wielkie lodowisko ... dobrze że cały czas sypie śnieg, może przysłoni to lodowisko :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, jakby zorganizowac z Soboty na Niedzielę spota nocnego i poszalec na Salmopolu, czy Przegibku. Oczywiście o ile pogoda będzie odpowiednia :wink:

W tym porypanym kraju jak nie poupalasz na drogach, to możesz tylko na PS3. DZIADOSTWO :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upalanie w pełni. Przegibek mega nierówny i pełen niespodzianek. pług dopiero po 24 widziałem na drodze.

Swoją drogą panowie poszukuję tylnej lampy do mojego woza lekko zdeformowanego po zeszłej nocy.

W nocy na skrzyżowaniu Andersa z Żywiecką był dość niemiło wyglądający dzwon - honda na słupie ludzie w kołnierzach i karetka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z racji że nadszedł czas rozstania z corolla na skutek kolizji, zastanawiam sie nad zakupem Subaru, chciałem Was zapytać tylko czy kwota 12 tyś to dobra decyzja pchać się np w forestera z lat 97/99 lub impreze kombi z lat podobnych. przejrzałem nieco forum, nawet w części sprzedaży - interesujących mnie egzemplarzy brak, jedyne na allegro pojawiają sie oferty zwłaszcza z okolic Jeleniej Góry ( [http] ), ale pojawiały sie opinie ze jednak sprzedawca "nie specjalnie"...można prosić o opinie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krepek2000 cześć tak wogóle ... 8)

 

fajne autko ale dałbym głowę uciąć, że lekko ktoś mu licznik przekręcił :mrgreen::mrgreen:

 

 

panowie jak upalanie na biało ?? właśnie wróciłem, ale raczej okolice Bielska (w sumie to całe miasto jest na biało i wszystkie możliwe zakręty można bokiem brać)

na naszym ex placyku miśki siedzą w aucie już od kilku godzin :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na upalanko nie trzeba daleko jeździć. Ja wracałem dzisiaj z Bielska to nawet w centrum można boki walić na krzyżówkach :mrgreen:

Za to kocham zimę i napęd na 4 koła :twisted:

 

A type-r już cały rozbebeszony..w czwartek jedzie na przekładkę :mrgreen: i w styczniu wraca...mam nadzieję :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naszym ex placyku miśki siedzą w aucie już od kilku godzin

na tym na relaksowej?

 

ale pojawiały sie opinie ze jednak sprzedawca "nie specjalnie"...można prosić o opinie

z tego co się orientuję to jest dwóch sprzedawców w jeleniej. ja kupiłem od braci moją imprezę, jak na razie to nie mogę narzekać auto jest OK (było parę niezgodności w papierach i nie tylko, ale to mogę na prv wypisać wszystkie niedociągłości, jeśli chcesz w ogóle), ale też słyszałem plotki coby sprzedali forestera s-turbo ze skrzynią od N/A.... :/

IMHO kupując od nich auto trzeba je dobrze sprawdzić i najlepiej jechać z kimś kto dobrze zna dany model, bo do jeleniej jest daleko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.horizonbikes.com - Canfield Brothers, Commencal, Ellsworth, Nicolai i Pivot Cycles.

pracujesz tam? Ogólnie zjeżdżasz na rowerze, może? Subaru sponsorowało kiedyś team w DH :):D

To moja mała firemka, a na rowerze ogólnie jeżdżę - po prostu jeżdżę sobie po górach w ciężkim terenie i nie ograniczam się tylko do zjazdów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszego wieczora przeorałem Kubalonkę :twisted: Warunki delicje :lol: Dziś może zaliczę Biały Krzyż jak czasu starczy...

 

Krepek2000- Witam. Można dorwać taki model z tych lat, ale lepiej mieć zaufanego magika i jechać z nim prześwietlić dany samochodzik... Bywają jednak okazje, co nie Dyzio? 8) Temu to się udało z Forkiem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...